Odborně-vzdělávací a zpravodajský portál z oblasti strojírenství a navazujících oborů
Semináře, konference, firemní akce >> Veletrh POWTECH 2017 - Mechanické technologie zpracování

Veletrh POWTECH 2017 - Mechanické technologie zpracování

Odborníci na sypký materiál, technologové, inženýři a provozovatelé zařízení z celého světa se v září sejdou na veletrhu POWTECH v Norimberku. Ve třech dnech a šesti veletržních halách zažijí návštěvníci nejnovější zařízení a systémy pro všechny mechanické postupy od A do Z. Odborná fóra, komentované prohlídky a přednášky doplní prezentace přibližně 900 vystavovatelů, jejichž účast se očekává. Novým prvkem v roce 2017 bude zvláštní plocha „Pharma Feststoffe“ (pevné látky ve farmaceutickém průmyslu), která v hale 3A představí koncentrovanou farmaceutickou odbornost.


POWTECH 2017 se bude konat ve dnech 26. až 28. září v norimberském veletržním centru.

Každých 18 měsíců POWTECH přivádí na jedno místo globální inovace v oblasti mechanických technologií zpracování i analytiky a manipulace s prášky a sypkými materiály. Projektanti a provozovatelé zařízení z téměř všech oborů, včetně chemického a farmaceutického, sektoru potravin, stavebních hmot, kameniva, zemin, recyklace a keramiky se scházejí, aby aktualizovali své znalosti a prozkoumali nejnovější vývoj v technologiích zpracování.

Odborný program – zvláštní přehlídky a odborná fóra

POWTECH je rozhodně tím správným místem, když chcete získat hlubší znalosti nebo se rychle dovědět o nejnovějším vývoji technologií pro práškové materiály, granuláty a sypké hmoty. Odborná fóra nabídnou nepřetržité přednášky a workshopy k tématům ovlivňujícím toto odvětví. Odborníci z praxe v oblasti sypkých materiálů se setkají na odborném fóru v hale 2, kde se mohou ve formě kompaktních prezentací seznámit s příklady osvědčených postupů od předních výrobců a uživatelů.

Nově v roce 2017: Více pro farmaceutický sektor

Více než polovina všech vystavovatelů na veletrhu POWTECH nabízí řešení k využití ve farmaceutické výrobě. V roce 2017 se poprvé představí zvláštní přehlídka „Fokus Pharma Feststoffe“, zaměřená na pevné látky ve farmaceutickém průmyslu. Tato přehlídka v hale 3A ukáže na jednom místě technologie a produkty potřebné při výrobě pevných látek ve farmaceutickém oboru. Exponáty představí procesní kroky zdrobňování, třídění a zpracování citlivých materiálů a série vědeckých seminářů se zaměří na pevné látky ve farmaceutickém průmyslu a do popředí se dostanou následující kroky procesu: analýza částic, mletí a nanomletí, simulace procesních kroků ve farmaceutickém průmyslu. Na sousední ploše v hale 3 organizuje pracovní skupina pro technologie zpracování ve farmaceutickém průmyslu (APV) fórum expertů „Pharma.Manufacturing.Excellence“ jako doplnění k této přehlídce.


Pro zvětšení plánku hal klikněte na obrázek

Zvláštní přehlídka svazu VDMA „Bezprašná budoucnost začíná s námi“

Přehlídka ukáže v hale 2 inovativní exponáty z oblasti vysoušení a udržování čistoty vzduchu. Jak se daří dodržovat náležité mezní hodnoty? Jaká opatření jsou potřebná pro odlučování různých druhů prachu? Odpovědi nabídnou výrobci strojů a technologických celků.

Vysoké školy a výzkumné instituty se představí v zóně „Generation Zukunft“ (generace budoucnosti), další zvláštní přehlídka kombinuje start-upy a nové podniky na poli technologií zpracování. Za networkingem můžete zamířit do Process.net-Cafe.

V roce 2017, stejně jako v předchozích letech, opět uslyší každý, kdo na veletrhu POWTECH navštíví venkovní prostranství, varování: „Dámy a pánové, chraňte si prosím sluch!“. To když budou experti provádět na zvláštní ploše Explosionsschutz (Ochrana proti explozím) kontrolované živé exploze, aby ukázali nejnovější vybavení ochrany proti explozím. 

Více informací naleznete na stránkách veletrhu: www.powtech.de


Pro stažení brožurky pro návštěvníky klikněte na obrázek.

Komentáře

Nebyly nalezeny žádné příspěvky

Sledujte nás na sociálních sítích: