Odborně-vzdělávací a zpravodajský portál z oblasti strojírenství a navazujících oborů

VOD-KA 2019

Mezinárodní vodohospodářská výstava VODOVODY-KANALIZACE je nejvýznamnějším oborovým setkáním v České republice. Koná se jednou za 2 roky v lichých letech. V roce 2019 je to v termínu

21.05. - 23.05.2019

na Výstavišti Praha - Letňany - nová hala 3 a 4.

 

Pořadatelem je Sdružení oboru vodovodů a kanalizací ČR, z. s. (SOVAK ČR)

Představí nové technologie v oboru a přinese diskuze odborníků na aktuální témata, jakými jsou např. hospodaření s pitnou a dešťovou vodou, problematika povodní a sucha, ochrana vodních zdrojů, recyklace vyčištěných odpadních vod a hospodaření s kaly, nové technologie v oboru či nová legislativa i dotační politika po roce 2020. Novinkou nadcházejícího ročníku je projekt zaměřený na propojení nabídky a poptávky pracovních příležitostí v oboru s názvem JOB-ka.


Na loňském ročníku se předstvilo 335 firem z 25 zemí světa.

Obliba mezinárodní výstavy každoročně vzrůstá. V rámci minulého ročníku se na ploše 6 257 m2 představilo 335 firem z 25 zemí světa a počet účastníků se vyšplhal na téměř 10 tisíc. Výstava, jejíž součástí je i řada odborných přednášek, je přínosná pro provozovatele vodovodů a kanalizací, stavební firmy, projektanty či investory, starosty měst a obcí a zástupce komunální sféry, dodavatele technologií, zástupce průmyslu, finanční i poradenské instituce v oblasti ochrany životního prostředí a pro všechny, které problematika vodního hospodářství zajímá. Výstava se koná jednou za 2 roky s mezinárodní účastí.

Více na: www.vystava-vod-ka.cz

Komentáře

Nebyly nalezeny žádné příspěvky

Sledujte nás na sociálních sítích: