Odborně-vzdělávací a zpravodajský portál z oblasti strojírenství a navazujících oborů
Články >> S vyšší dynamikou a přesností
Chcete dostávat MM Průmyslové spektrum ZDARMA až do Vaší schránky? Více informací zde.

S vyšší dynamikou a přesností

Společnost Hiwin zařadila do svého portfolia dvě novinky – jedná se o moduly Hiwin HM s vyšší dynamikou a přesností a odolné lineární vedení CG.

Zatímco nová řada lineárního vedení CG nabízí řešení s krycím páskem na kolejnici, moduly HM jsou absolutní novinkou v portfoliu produktů společnosti.

Nová řada lineárního vedení CG

V silně znečištěném prostředí je často výhodnější mít celou kolejnici lineárního vedení zakrytou krycím páskem. Řada CG se proto hodí například pro obráběcí stroje nebo stroje na zpracování dřeva. Mezi hlavní přednosti této řady lineárního vedení patří již zmíněná vysoká ochrana proti prachu. Také těsnění vozíku je díky krycímu pásku chráněno před poškozením lépe než při použití krycích zátek. Tato nová řada rozšiřuje sortiment vyráběného lineárního vedení značky HIWIN, jehož přednostmi jsou zejména snadná instalace, vysoká únosnost díky optimalizovanému kontaktnímu úhlu kuliček, vysoký klopný moment a minimální tření.

 

Lineární vedení CG nabízí řešení s krycím páskem na kolejnici.

Moduly HM

Kompaktní moduly HM jsou určené pro pohony využívající ozubené řemeny nebo kuličkové šrouby. Moduly HM nabízejí vyšší dynamiku při přesnosti ±0,1 mm a zátěži 5 až 120 kg. Na první pohled zaujme odlehčený, přesto robustní hliníkový profil těchto modulů v rozměrech 40/60/80/120 mm, který naznačuje vysokou kvalitu a užitnou hodnotu celého produktu. Hiwin bude na českém trhu v případě HM modulů poskytovat kompaktní řešení a kompletní dodávky celků včetně převodovek a servomotorů. V rámci kompletních dodávek je možné připravit HM moduly i pro využití motorů třetích stran

.

 


Moduly HM jsou absolutní novinkou v portfoliu produktů společnosti


Hiwin, umístění na MSV: pavilon V, stánek 104, pavilon B, stánek 37

Filip Cvetler

filip.cvetler@fcpr.cz

www.hiwin.cz
www.hiwin.cz

Další články

Převody/pohony/ložiska/spojky

Komentáře

Nebyly nalezeny žádné příspěvky

Sledujte nás na sociálních sítích: