Témata

Agromex

Zastupuje značky Fendt, Weidemann, Pellenc, Kerner, Agroliner, Lemken v oblasti prodeje techniky, náhradních dílů a servisu.

Agromex od počátku svého působení nikdy nebyl pouhým prodejcem, nýbrž společností nabízející FULL SERVICE, ALL IN ONE! Co to znamená? Před prodejem pomůže s výběrem podle specifických potřeb klienta, případně zařídí individuální úpravy strojů. Nabídne optimální způsob financování, nejvhodnější pojištění. Po prodeji zajišťuje pravidelnou údržbu, provozuje havarijní záchrannou službu, vždy má ve skladech náhradní díly. Za zmínku stojí také skutečnost, že jsou pracovníci Agromexu v jakémkoli čase a situaci připraveni poradit, prokonzultovat, co je třeba.

Kontakty

Modletice 102, 251 01 Modletice
Tel: +420 323 616 911

Sociální sítě


Články Agromex

Robotizace na vinicích

Vinaři stále více investují do techniky na obdělávání vinic a sklizně hroznů a snaží se tak průběžně vylepšovat svoje technické vybavení. Pořizování nejmodernějších strojů bylo dlouho záležitostí větších podniků, ale nyní z důvodu úbytku pracovníků do ní investují i menší vinaři.

Traktory, výkonné stroje do terénu i chytré kanceláře

Zemědělství není širokou veřejností vnímáno jako moderní technologický obor. Mnoho lidí vnímá traktory jako výkonné stroje do těžkého terénu, ale pravděpodobně netuší, že jsou zde i výrobci, kteří výrazně posunuli možnosti těchto pomocníků v zemědělství. A na polích se dnes pohybují našlapané stroje napěchované moderní technikou a technologiemi řízenými na dálku či pomocí předem naprogramovaných aplikací.

Traktor s vodíkovým pohonem

Německý výrobce zemědělských strojů Fendt představil letos na začátku jara svůj první traktor s vodíkovým pohonem. Nyní posílá první dva prototypy vodíkových traktorů do ostrého provozu na zemědělských farmách v Dolním Sasku.

Přidejte vaši firmu

Máte-li zájem o vytvoření katalogového zápisu i pro vaší společnost, kontaktujte obchodní ředitelku Gabrielu Jedličkovou, gabriela.jedlickova@mmspektrum.com, 606 826 295.

Nabídka inzerce