Témata

Hestego

Moderní česká strojírenská firma specializující se na zpracování plechů. Je rozdělena do tří výrobních divizí. Hlavní předností všech divizí je poskytnutí špičkového konstrukčního řešení splňujícího technické i technologické parametry těch nejnáročnějších zákazníků. Nabízí české produkty se špičkovým konstrukčním řešením s kvalitním českým servisem a programovým vybavením.


Články Hestego

Zásilkový box nově potraviny zahřeje i zchladí

Nové řešení Fresh Boxie představila na Stavebním veletrhu v Brně společnost Hestego, která před půl rokem uvedla na trh inovativní řešení soukromého zásilkového boxu. Novinka Fresh Boxie umí nákup, jak chladit- v případě nákupu čerstvých potravin, tak udržovat teplá hotová jídla z donášky.

Ženy u kormidla: Obklopit se skvělými lidmi

Pokud někdo říká, že by žena neměla řídit firmu, a už vůbec ne v oblasti techniky či technologií, velmi se mýlí. Živým důkazem toho je Ing. Monika Šimánková, generální ředitelka holdingu ITS Group a předsedkyně představenstva společnosti Hestego.

V řízení týmů preferuji naslouchání a spolupráci, říká statutární ředitelka Monika Šimánková

O tom, proč k prezentaci firemní strategie nepoužívá excelové tabulky, proč slušnost je ve firmě základ a proč věří v české strojírenství, si naše redakce povídala se statutární ředitelkou strojírenské společnosti Hestego Monikou Šimánkovou.

Emoce ve výrobních firmách

Inspirace, kontakty a trendy. To jsou tradičně tři hlavní pilíře konference zaměřené na výrobní management. Další, v pořadí již sedmý ročník pořádala společnost IPA v žilinském hotelu Holiday Inn. Setkalo se zde přes 220 odborníků z řad výrobních firem v poměru SK:CZ 60:40. Počet zájemců by byl ještě mnohem vyšší, ale kapacita jak sálu samotného, tak především přilehlých prostor to nedovolila – pořadatelé tak vyslyšeli připomínky účastníků loňského ročníku.

Moderní technologie v mechanice

Vyškovský výrobce teleskopických krytů, kapotáží a jiných výrobků z plechu firma Hestego společně se svojí sesterskou společností KSK Precise Motion, kuřimským výrobcem kuličkových šroubů, uspořádali pro své zákazníky a dealery z tuzemska i zahraničí Technický open house. Během třech dní se této akce zúčastnila celá řada návštěvníků z Německa, Rakouska, Švýcarska, Itálie, Turecka, Ruska, Polska a dalších zemí, kteří využili pozvání a nahlédli tzv. pod pokličku technického rozvoje a výroby samotné. Naše redakce byla též přítomna, a tak vám přinášíme malé poohlédnutí.

Jedna a jedna je více než dvě

Kuřimský výrobce kuličkových šroubů KSK Precise Motion (dříve Kuličkové šrouby Kuřim) a, výrobce kapotáží a teleskopických krytů – vyškovská společnost Hestego a brněnský Ideal-Trade Service dodávající technologické celky a chemikálie pro povrchové úpravy a kompresory pro stlačený vzduch – tyto tři společnosti patří do jednoho koncernu.

Dirty Beauty - Popelka v říši strojů, část 2.

První dojem si o předmětech vytváříme na základě reality, kterou vidíme. Pak přichází informace o funkčnosti a reference. Na EMO Milano většina výrobců potvrdila trend prvního dojmu – stroje na to byly připraveny. Ukázalo se, že důvěru budí funkční, čisté a jednoduché tvary, ovšem perfektně zpracované. Velký krok správným směrem udělala společnost TOS Kuřim, která představila první stroj v novém, povedeném designu. Mezi velkými horizontkami dominovala Sorulace – vsadila na ergonomii a bezpečnost, a povedlo se. Stroj FXR-W vybavený inovativním systémem DAS pro zvýšení kvality povrchu a výkonu stroje si prostě zamiluje každý pracovník obsluhy. Bereme to jako výzvu, na hannoverské EMO 2017 vytvoříme další českou krásku.

Dirty Beauty - Popelka v říši strojů, část 1.

Co musí posbírat všechny odletující špony, řeznou kapalinu, co musí vydržet havárie? Na čem se v provozu stále šetří, co svou krásu skrývá pod provozní špínou? Co dokáže na kouzelnou chvíli zářit – vzbudit obdiv a touhu? O čem se mluví? Přece o krytování strojů. V následujícím textu se dozvíte o hodnotě, hlavních funkcích, platných normách a řešení technických problémů při vývoji krytování.

Přidejte vaši firmu

Máte-li zájem o vytvoření katalogového zápisu i pro vaší společnost, kontaktujte obchodní ředitelku Gabrielu Jedličkovou, gabriela.jedlickova@mmspektrum.com, 606 826 295.

Nabídka inzerce