Odborně-vzdělávací a zpravodajský portál z oblasti strojírenství a navazujících oborů
Technické novinky >> Parker Hannifin ocenil nejlepší distributory a partnerské prodejny

Parker Hannifin ocenil nejlepší distributory a partnerské prodejny


21.01.2019

Společnost Parker Hannifin uspořádala koncem října v Mikulově své již tradiční setkání se svými distributory a partnery. Představila na něm novou partnerskou strategii společnosti s názvem DAC, výsledky za uplynulý kalendářní rok i novinky a plány do toho budoucího. Parker Hannifin představil svým partnerům a distributorům novou platformu pro ještě užší spolupráci – Distributor Advisory Council, zkráceně DAC. DAC představuje platformu, ve které Parker a jeho distributoři využívají přesně definované procesy pro zvýšení růstu tržeb pomocí zlepšení svých programů, obchodních politik a efektivity. Stejně tak byla představena nová mise společnosti. Ta je postavena na poskytování maximální hodnoty zákazníkům založené na kvalitě produktů a řešení, ekonomickém růstu a bezpečném a stabilním prostředí pro zaměstnance a podpoře komunit pomocí různých sociálních programů.

Po pracovní části dvoudenního setkání ocenila společnost Parker nejlepšího distributora a nejlepší ParkerStore za rok 2016 i 2017. Nejlepším distributorem roku 2016 se v České republice stala společnost Chvalis s.r.o., na Slovensku pak společnost SLS-TECHNACO, s.r.o.  (od 1. 8. 2018 DEXIS SLOVAKIA s.r.o.).  V hodnocení značkových prodejen ParkerStore za rok 2016 si pak nejlépe vedl slovenský ParkerStore společnosti Eurofluid Hydraulik SR s.r.o.Za rok 2017 putovala ocenění za nejlepšího distributora za ČR do společnosti Seall s.r.o. a za Slovensko do BRC Slovakia s.r.o. Nejlepším ParkerStorem v roce 2017 se stal ten kroměřížský společnosti Seall.Nejlepší distributor roku je vždy zvolen na základě největšího meziročního nárůstu obratu za uplynulý kalendářní rok v absolutních číslech. O nejlepší prodejně ParkerStore se rozhoduje na základě splnění požadavků na vlastní ParkerStore, servisní středisko a navazující služby pro zákazníky.

O nejvýznamnějších událostech uplynulého roku a nové globální i lokální strategii společnosti Parker Hannifin informovala Katarzyna Franczyk, Alexey Drakin a Luboš Bartejs, Večer se pak nesl v příjemné atmosféře vinného sklípku a klasických moravských dobrot.

Zdroj: Tisková zpráva Parker Hannifin

Zpracováno redakcí.
 Nomenklatura

Komentáře

Nebyly nalezeny žádné příspěvky

Sledujte nás na sociálních sítích: