Odborně-vzdělávací a zpravodajský portál z oblasti strojírenství a navazujících oborů
Technické novinky >> S robotickými komponenty na Amper

S robotickými komponenty na Amper


06.03.2019

Letos to bude již čtvrtý ročník, kdy se zúčastní firma Schunk Intec s.r.o. veletrhu Amper.

Na stánku bude v souladu s moderními trendy k vidění průžez průmyslových robotických aplikací nebo například ukázka novinek z oblasti kolaborativní robotiky.


Na stánku firmy Schunk budou prezentovány novinky i osvědčené produkty z oblasti automatizace a robotického příslušenství. Přijďte se pobavit o vlastním aktuálním projektu, který právě řešíte nebo se jen podívat na aktuální trendy.

Návštěvníci budou moci shlédnout prezentaci žhavých novinek i sortiment ze standardních osvědčených sérií. Schunk předvede čtyři robotické aplikace, na kterých budou znázorněny různé možnosti koncových efektrorů, které se budou vyměňovat pomocí rychlovýměnného systému SWS, silový a momentový senzor FT-AXIA, inteligentní chapadlo pro Smart Factory a další. Na stacionárních podstavcích bude prezentován přehled chapadel, zastoupeny budou produkty z řady mechatroniky, rotační a lineární moduly a nebude chybět ani robotické příslušenství.

Pokud řešíte komplexní projekt, jednoduchou aplikaci, hledáte inspiraci nebo se chcete jen podívat na novinky a trendy z oblasti automatizace a robotického příslušenství, neměli byste chybět na stánku firmy Schunk Intec, který se bude nacházet v pavilonu V s číslem 5.09.

-GP-Nomenklatura

Komentáře

Nebyly nalezeny žádné příspěvky

Sledujte nás na sociálních sítích: