Odborně-vzdělávací a zpravodajský portál z oblasti strojírenství a navazujících oborů
Technické novinky >> Společnosti GCWare a YMS se spojily v alianci
Anotace

Společnosti GCWare a YMS se spojily v alianci


25.03.2005
Spojením společností GCWare a YMS vznikl silný hráč na poli celoevropského trhu s geoprostorovými informačních systémy (GIS). Kromě zemí EU bude uskupení dále rozvíjet své aktivity v oblasti středního Východu, kde již druhým rokem pracuje v Dubaji společný podnik GCWare Middle East FZ-LLC.
Portfolia obou společností se výhodně doplňují – GCWare je specialistou na bezdrátový a internetový GIS, YMS je silná společnost v celopodnikových geografických systémech a správě majetku. Obě firmy jsou mj. významnými partnery firmy Intergraph Corporation, jednoho z leadera světového trhu geoprostorových aplikací. Aliance si klade za cíl další zvýšení objemu obchodní spolupráce s touto americkou společností.
Obě společnosti budou na trhu pokračovat jako samostatné právní entity, ovšem se synergicky propojenými procesy a společným přístupem k obchodu, marketingu, dodávkám projektů a společnými prvky firemní identity. Aliance předpokládá otevření své západoevropské kanceláře v průběhu roku 2005.Nomenklatura

Komentáře

Nebyly nalezeny žádné příspěvky

Sledujte nás na sociálních sítích: