Odborně-vzdělávací a zpravodajský portál z oblasti strojírenství a navazujících oborů
Články >> Společnost Hexagon rozšiřuje v České republice a na Slovensku svůj sortiment o kompletní nabídku příslušenství pro měření v obráběcích strojích
Chcete dostávat MM Průmyslové spektrum ZDARMA až do Vaší schránky? Více informací zde.

Společnost Hexagon rozšiřuje v České republice a na Slovensku svůj sortiment o kompletní nabídku příslušenství pro měření v obráběcích strojích

Společnost Hexagon Metrology s.r.o., přední specialista na měřicí technologie a efektivní využití dat ve výrobě, v České republice a na Slovensku od 1. dubna 2020 rozšířila svůj sortiment o kompletní nabídku sond a jejich příslušenství pro měření v obráběcích strojích.

Spolehlivé výrobky, jako jsou dotekové sondy (infračervené a rádiové), teplotní a ultrazvukové dotekové sondy pro měření tloušťky materiálu, mechanické a laserové systémy pro kontrolu a nastavení nástrojů, nebo laserové skenery umístěné přímo v obráběcích strojích, měří součásti na frézkách, obráběcích centrech, soustruzích, rotačních a multifunkčních strojích, bruskách, speciálních strojích a robotech. Tyto výrobky se vyznačují vysokou kvalitou, nejvyšší přesností a spolehlivostí procesů a jsou v popředí technických inovací při zlepšování výrobních procesů zákazníka.

Doposud tyto výrobky pro české zákazníky dodával přímo výrobní závod m&h Inprocess Messtechnik GmbH sídlící v německém Waldburgu, který je také součástí skupiny Hexagon. Nově nyní můžete tyto produkty na českém a slovenském trhu zakoupit přímo od lokálního zastoupení společnosti Hexagon. Naše pobočky najdete v Praze a Bratislavě.

Více informací o produktech a jejich kompletní nabídku najdete na našich webových stránkách. Pro přímou poptávku neváhejte kontaktovat pobočky v Praze nebo v Bratislavě přímo.

Hexagon Metrology s.r.o.
E: info.cz.mi@hexagon.com
T: +420 272 680 830 - PRAHA
T: +421 232 600 026 – BRATISLAVA


Divize Manufacturing Intelligence společnosti Hexagon je předním světovým výrobcem a dodavatelem 3D měřicích zařízení a řešení pro zpracování naměřených dat. Poskytuje průmyslové měřicí systémy pro všechny oblasti a společnosti, ve kterých je zapotřebí měření rozměrů a tvarů výrobků a ve kterých se zároveň s naměřenými daty dále pracuje. Naše řešení nachází uplatnění v celé řadě oblastí: automobilový a letecký průmysl, dopravní a zemědělská technika, energetika, elektronika, medicínské technologie, těžký průmysl, obrábění a mnoho dalších.

Více informací na hexagonmi.com

KOMERČNÍ ČLÁNEK

Další články

Měření ve strojírenství

Komentáře

Nebyly nalezeny žádné příspěvky

Sledujte nás na sociálních sítích: