Témata

Pilz Czech

Společnost Pilz patří mezi technologické špičky v oboru bezpečné automatizace. V této oblasti se společnost postupně stala komplexním poskytovatelem řešení pro bezpečnostní a automatizační techniku. Usiluje o to, aby stroje a zařízení pracující v automatickém režimu nikdy neohrozily bezpečnost člověka, aby vždy byl zaručen bezpečný provoz i ochrana životního prostředí. Vedle hlavního sídla v Německu je Pilz se svými 42 dceřinými společnostmi a mnoha obchodními zastoupeními zastoupen na všech kontinentech.

Kontakty

Zelený pruh 95/97, 140 00 Praha 4
Tel: +420 222 135 353

Sociální sítě


Články Pilz Czech

Safety & Security v době digitální transformace

Na veletrhu SPS, který se koná na norimberském výstavišti od 14. do 16. listopadu 2023, se představí i společnost Pilz, specialista na automatizaci technologie a řešení určené pro zajištění bezpečnosti strojních zařízení.  Její odborníci v rámci expertního panelu návštěvníkům přiblíží technologické a normativní novinky v oblasti Safety & Security, mezi jiným i důsledky nového nařízení o strojních zařízeních.

Monitoring strojních zařízení na míru

Společnost Pilz Czech vyvinula systém Pilz Data System, určený pro monitorování strojních zařízení a technologií. Jednoho z autorů tohoto systému, pana Aleše Malého, jsme pozvali do redakce, aby našim čtenářům systém a jeho možnosti představil. Rozhovor jsme natočili také na video. Sestřih videozáznamu najdete na našich webových stránkách.

Systém pro monitoring strojů a robotů

Společnost Pilz Czech je odborníkům v oboru automatizace dobře známa jako firma s velkými kompetencemi především v oblasti bezpečnosti strojních zařízení. Na základě dlouholetých zkušeností z automatizace se firma Pilz Czech rozhodla vyvinout systém pro monitoring strojních zařízení a technologií, který nazvala PDS – Pilz Data System. Poprvé ho představila na podzim minulého roku.

Bezpečně mezi roboty

Jsou tomu už téměř dva roky, co jsem se v sídle společnosti Pilz Czech and Slovakia sešel s jejím ředitelem, panem Michalem Nevěřilem. Povídali jsme si tenkrát o bezpečnosti v oblasti automatizace a náš rozhovor byl otištěn v prázdninovém vydání MM Průmyslového spektra č. 7 & 8 / 2019.

(Ne)bezpečná automatizace

Doba nahrává automatizaci a robotizaci. Je ale snadné nahradit zaměstnance robotem? Může být tento robot potenciálně nebezpečný? A jakou roli vůbec otázka bezpečnosti při automatizaci hraje? O tom jsem si povídal s Michalem Nevěřilem, ředitelem společnosti Pilz Czech and Slovakia, koordinujícím také pobočky v Maďarsku, Rumunsku a Bulharsku.

Bezpečná řešení pro automatizaci

Na Mezinárodním strojírenském veletrhu bude společnost Pilz vystavovat řadu inovací z oblasti senzorických, řídicích systémů spolu s příslušnými diagnostickými a vizualizačními systémy a softwarem.

Přidejte vaši firmu

Máte-li zájem o vytvoření katalogového zápisu i pro vaší společnost, kontaktujte obchodní ředitelku Gabrielu Jedličkovou, gabriela.jedlickova@mmspektrum.com, 606 826 295.

Nabídka inzerce