Odborně-vzdělávací a zpravodajský portál z oblasti strojírenství a navazujících oborů
Technické novinky >> Nové kombinované uzávěry s otočnou západkou

Nové kombinované uzávěry s otočnou západkou


30.01.2020

Společnost Southco rozšířila svou úspěšnou řadu uzávěrů s otočnými západkami o zaskakovací uzávěry R4-82 s výklopným ovladačem. Nejnovější přírůstek do řady uzávěrů s otočnými západkami R4 Rotary Latch kombinuje kompaktní otočnou západku s robustním výklopným ovladačem obdélníkového tvaru, který umožňuje přímé ovládání západky bez potřeby připojovacího kabelu.


Uzávěry R4-82 s otočnou západkou a výklopným ovladačem jsou univerzálním řešením, které zjednodušuje konstrukci a instalaci.

Uzávěry R4-82 dostupné v pozinkovaném provedení odolném proti korozi, nebo s černým práškovým nátěrem umožňují všestranně bezpečné uzamčení klíčem. Kombinace otočné západky s ovladačem v jednom mechanismu zjednodušuje instalaci uzávěru R4-82 bez újmy na uzavírací síle nebo funkci. Uzávěry R4-82 odolávají velkému zatížení, jsou vhodné pro náročné aplikace a pro montáž s průchozími dírami nebo čepy. Proto jsou ideální pro použití ve venkovním prostředí, kde je požadována značná robustnost.

Otočné západky R4-82 mají integrovaný tlumič pro omezení vibrací a jsou dostupné buď s jednostupňovým uzavíráním, nebo s dvoustupňovým uzavíráním, které zvyšuje funkční bezpečnost i zabezpečení.

Zdroj: Zpracováno redakcí z tiskové zprávy.Nomenklatura

Montáže/ kompletace
Renovace a údržba
Všeobecné strojírenství

Komentáře

Nebyly nalezeny žádné příspěvky

Sledujte nás na sociálních sítích: