Témata
Reklama

Přehledně a bezpečně. M2C nabízí bezkontaktní knihu návštěv objektů

Pro klienty, jejichž objekty vyžadují stálý dohled nad nově příchozími návštěvami, nabízí společnost M2C bezpečné a hygienické řešení, jímž je bezkontaktní evidence příchozích osob. Jde o digitální zařízení umožňující centralizovat veškerou komplexní evidenci na jednom místě. Tento způsob eliminuje předávání papírů, dokumentů a průkazů totožnosti, což je v současné době nejbezpečnější varianta, jak snížit riziko případné nákazy koronavirem.

Reklama
Reklama
Reklama

Naše unikátní řešení bezkontaktní knihy návštěv využijí naši klienti všude tam, kde mají recepci či vrátnici a potřebují rychlý přehled evidence návštěv. Bezkontaktní návštěvní kniha je ideální k použití na všech typech objektů. Umožňuje získat přesnou evidenci lidí, kteří se momentálně pohybují na objektu, a špatná čitelnost dat z nepřehledných papírových záznamů už nebude problém,“ říká Filip Ryšavý, technický ředitel společnosti M2C.

Používání bezkontaktní knihy návštěv je snadné. Po přečtení vstupních dokumentů na obrazovce zařízení návštěvník provede podpis na elektronickou podložku. Podpis se automaticky zobrazí na elektronickém dokumentu, s nímž byl návštěvník obeznámen. Skrze zařízení je také možné avizovat návštěvy dopředu a celý vstupní proces tak urychlit.

Komplexní zařízení pro evidenci návštěv umožňuje i přehledné dohledání jejich historie a tisk návštěvních lístků. Tyto informace jsou rovněž dohledatelné on-line. Mezi další výhody zařízení patří například prokazatelné proškolení všech osob vstupujících do objektu a také možnost vytvoření interní černé listiny nežádoucích osob. Další možností je napojení evidence návštěv do veřejné databáze Ministerstva vnitra ČR, která obsahuje hledané osoby, doklady, vozidla a podobně. Vše samozřejmě funguje v souladu s GDPR.

Hromadné měření teplot a důkladná hygiena

M2C rovněž nabízí sadu technologií, která zvládne hromadné měření teplot všech pohybujících se osob na objektu. V případě, že termo-kamery zachytí osobu se zvýšenou teplotou, spustí poplach. Dále v rámci preventivních opatření spojených se šířením koronaviru provádí M2C také plošné čistění povrchů a podlah na objektech klientů, kterým poskytuje úklidové služby. „Čistění se týká například výtahů, stolů, klik, toalet a počítačů. Používáme speciální virucidní dezinfekční prostředek, jehož účinek vydrží až 21 dní. Zároveň máme k dispozic přípravky k rozprašování a disponujeme dostatečným množstvím dezinfekčních gelů,“ říká Karel Kadlec, ředitele divize facility managementu M2C.

Zdroj: Zpracováno redakcí z tiskové zprávy.

Reklama
Firmy
Související články
Technologické trendy 2021 #2 Revitalizace core systémů

Transformace stávajících technologií a vznik nových je tak rozsáhlý a rychlý, že ten, kdo chce držet krok a sledovat veškeré změny, se stává v podstatě celoživotním lovcem nových objevů a poznání. Technologický pokrok jde ruku v ruce s růstem ekonomickým a v některých případech stojí za průlomovými změnami. Společnost Deloitte každoročně připravuje studii Deloitte Tech Trends. Nejinak tomu i letos. Pojďme tentokráte nahlédnout do druhého trendu a to Revitalizace core systémů.

Technologické trendy 2021 #1 Vliv technologií na obchodní strategie

Transformace stávajících technologií a vznik nových je tak rozsáhlý a rychlý, že ten, kdo chce držet krok a sledovat veškeré změny, se stává v podstatě celoživotním lovcem nových objevů a poznání. Technologický pokrok jde ruku v ruce s růstem ekonomickým a v některých případech stojí za průlomovými změnami. Společnost Deloitte každoročně připravuje studii Deloitte Tech Trends. Nejinak tomu i letos. Pojďme postupně nahlédnout na vybrané trendy 2021.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Související články
Nenaleťte kyberzločincům o dovolené – bezpečnostních tipy

Stále více lidí nedává svůj počítač, tablet nebo mobilní telefon z ruky ani na dovolené. Kyberzločinci si ale volno neberou, i na cestách je proto potřeba dávat pozor na bezpečnost dat i elektronických zařízení. Pokud se vám dovolená nemá prodražit o ztráty způsobené nenechavci v kyberprostoru, ani si ji nechcete zkazit nepříjemnými události, buďte opatrní na své přístroje i data.

Auto jako digitální platforma

Každý druhý vůz na evropských silnicích by v polovině příštího desetiletí mohl být autonomní. Studie společnosti Ericsson se zabývá tím, co všechno by takový systém zahrnoval, včetně infrastruktury podél silnic založené na konceptu IoT a neustálé vzájemné komunikace nejen mezi auty samotnými, ale s celým dopravním ekosystémem.

Technologické trendy 2021 #7 Restart digitálního pracoviště

Transformace stávajících technologií a vznik nových je tak rozsáhlý a rychlý, že ten, kdo chce držet krok a sledovat veškeré změny, se stává v podstatě celoživotním lovcem nových objevů a poznání. Technologický pokrok jde ruku v ruce s růstem ekonomickým a v některých případech stojí za průlomovými změnami. Společnost Deloitte každoročně připravuje studii Deloitte Tech Trends. Nejinak tomu je i letos. Dnes se zabýváme sedmým trenden, který je věnovaný přerodu digitálního pracoviště. 

Technologické trendy 2021 #6 Zero Trust

Transformace stávajících technologií a vznik nových je tak rozsáhlý a rychlý, že ten, kdo chce držet krok a sledovat veškeré změny, se stává v podstatě celoživotním lovcem nových objevů a poznání. Technologický pokrok jde ruku v ruce s růstem ekonomickým a v některých případech stojí za průlomovými změnami. Společnost Deloitte každoročně připravuje studii Deloitte Tech Trends. Nejinak tomu i letos. V pořadí již šestý trend se zabývá tzv. Zero Trust, tedy nulové důvěře, a to k čemukoliv. 

Technologické trendy 2021 #5 Revoluce strojových dat

Transformace stávajících technologií a vznik nových je tak rozsáhlý a rychlý, že ten, kdo chce držet krok a sledovat veškeré změny, se stává v podstatě celoživotním lovcem nových objevů a poznání. Technologický pokrok jde ruku v ruce s růstem ekonomickým a v některých případech stojí za průlomovými změnami. Společnost Deloitte každoročně připravuje studii Deloitte Tech Trends. Nejinak tomu i letos. Pojďme se dnes zaměřit na pátý trend, který se týká problematiky správa strojových dat.

Technologické trendy 2021 #3 Transformace dodavatelských řetězců

Transformace stávajících technologií a vznik nových je tak rozsáhlý a rychlý, že ten, kdo chce držet krok a sledovat veškeré změny, se stává v podstatě celoživotním lovcem nových objevů a poznání. Technologický pokrok jde ruku v ruce s růstem ekonomickým a v některých případech stojí za průlomovými změnami. Společnost Deloitte každoročně připravuje studii Deloitte Tech Trends. Nejinak tomu i letos. Pojďme se dnes zaměřit na třetí trend, který práve nyní v době pandemie koronaviru hraje jednu z klíčovích rolí a to transformace dodavatelských řetězců.

Reklama
Předplatné MM

Dostáváte vydání MM Průmyslového spektra občasně zdarma na základě vaší registrace? Nejste ještě členem naší velké strojařské rodiny? Změňte to a staňte se naším stálým čtenářem. 

Proč jsme nejlepší?

  • Autoři článků jsou špičkoví praktici a akademici 
  • Vysoký podíl redakčního obsahu
  • Úzká provázanost printového a on-line obsahu ve špičkové platformě

a mnoho dalších benefitů.

... již 25 let zkušeností s odbornou novinařinou

      Předplatit