Odborně-vzdělávací a zpravodajský portál z oblasti strojírenství a navazujících oborů
Technické novinky >> Engel live e-xperience 2020

Engel live e-xperience 2020


28.09.2020

V roce, kdy se nemůže uskutečnit veletrh Fakuma, přichází společnost Engel se zcela novým virtuálním veletržním konceptem Engel live e-xperience, jenž zahrnuje exponáty naživo, online odborný kongres a one-on-one schůzky se známými regionálními kontaktními osobami a dalšími odborníky. Díky tomu všemu je akce Engel live e-xperience, která se koná od 13. do 16. října 2020, srovnatelná se skutečným veletrhem.

 
Engel live e-xperience – návštěva veletrhu z pohodlí domova. (Zdroj: Engel)

Výrobce vstřikovacích strojů a poskytovatel systémových řešení vyvinul zcela nový formát veletrhů a akcí proto, aby bylo možné navzdory omezenému kontaktu a restrikcím v cestování představit svým zákazníkům a zájemcům inovace původně plánované pro veletrh Fakuma 2020.

Zaměřeno na osobní setkávání

Engel live e-xperience dává přednost osobnímu jednání. Návštěvníci virtuálního veletrhu si mohou již předem dohodnout termíny schůzek se svými kontaktními osobami z prodeje nebo s odborníky v technologii. Schůzky probíhají formou videokonference prostřednictvím Microsoft Teams. V rámci těchto schůzek se mohou návštěvníci veletrhu nechat provázet jednotlivými exponáty online. Společnost Engel zprovoznila všech sedm strojních exponátů v technickém centru svého sídla ve Schwertbergu a prostřednictvím videozáznamů poskytuje vhled do nových strojních konceptů a procesních technologií.

Kromě strojních exponátů se zde nachází i tzv. Experience Zone, kde může být sám návštěvník virtuálního představení aktivní. Zde jsou zadávány specifické úkoly pro cílové skupiny, šité na míru např. procesním technikům, vedoucím výroby nebo údržbářům, které lze snadno a efektivně řešit pomocí výrobků inject 4.0 od společnosti Engel. To umožňuje zažít digitalizaci reálně z první ruky. V rámci Experience Zone si mohou návštěvníci vyzkoušet práci ve Smart Factory.

Naživo a individuálně

„Engel live e-xperience je událostí naživo“, zdůrazňuje Dr. Christoph Steger, CSO společnosti Engel, což je zřejmé i z programu přednášek. Odborníci společnosti Engel představují svá témata během dvou konferenčních dnů, které se vždy jednou opakují. Diváci mohou již během přednášky klást otázky prostřednictvím funkce chatování a vstoupit tak do živé diskuze po dané přednášce. Na úvod čtyřdenního programu vystoupí Dr. Stefan Engleder, CEO společnosti Engel.

Význačnou událostí je pět odborných přednášek, v nichž produktoví a technologičtí odborníci společnosti Engel představí výhled do budoucnosti vstřikování plastů. Zde se jedná o chytré řízení stroje, datovou analytiku, koncepty digitálního servisu, inovativní automatizační řešení a nové technologie zpracování. Odborníci Engel prezentují vždy aktuální stav vývoje a s účastníky naživo diskutují nově nabízené příležitosti. Všechny přednášky, včetně odborných, je možné si po skončení veletrhu stáhnout z mediální knihovny.

Zaregistrovaní návštěvníci si mohou sestavit svůj individuální program přednášek a rozhovorů, naživo se zapojit do diskuze nebo kdykoli jindy prožívat inovativní svět Engel. Nikdy dříve nebyla účast tak snadná a k tomu ještě bezplatná. Registrace pro Engel live e-xperience byla zahájena 21. září. Další informace k exponátům a programu přednášek naleznete na www.engelglobal.com/Engelexperience.

Zdroj: Zpracováno redakcí podle tiskové zprávy společnosti EngelNomenklatura

Průmysl 4.0
Novinky z veletrhů a výstav
Technologie zpracování pryže/ plastů

Komentáře

Nebyly nalezeny žádné příspěvky

Sledujte nás na sociálních sítích: