Odborně-vzdělávací a zpravodajský portál z oblasti strojírenství a navazujících oborů
Technické novinky >> Společnost Hexagon v Bratislavě slavnostně otevřela nové prostory

Společnost Hexagon v Bratislavě slavnostně otevřela nové prostory


15.02.2019

Společnost Hexagon Manufacturing Intelligence, přední světový výrobce a dodavatel měřicích a výrobních řešení, v úterý 12. února v rámci své slovenské pobočky slavnostně otevřela nové prostory. Pásku přestřihli viceprezident pro region CEE Marco Pelissero společně s Jaroslavem Veselým, generálním ředitelem pro Českou a Slovenskou republiku.V rámci bratislavských prostor vzniklo i několik moderních specializovaných center, která budou sloužit jako podpora pro další vývoj a zdokonalování nových i stávajících technologií v oblasti metrologie.

Prvním z nich je Centrum UHA měření pro vytváření speciálních měřicích programů a pro úlohy vysoce přesného měření dílů na souřadnicových strojích Leitz. Dále Centrum automatizace a robotizace, ve kterém budou prezentovány živé ukázky demosystémů automatizovaných buněk a nakonec Centrum retrofitu, kde bude probíhat modernizace a upgrady stacionárních souřadnicových měřicích strojů.

Tato technologická centra budou zároveň fungovat i jako školicí prostory pro zákazníky z České a Slovenské republiky a také pro ostatní pobočky Hexagonu z celého regionu střední a východní Evropy.

Zdroj: Tisková zpráva Hexagon

Zpracováno redakcí.Nomenklatura

Měření ve strojírenství
Automatizace, regulace

Komentáře

Nebyly nalezeny žádné příspěvky


Sledujte nás na sociálních sítích: