Odborně-vzdělávací a zpravodajský portál z oblasti strojírenství a navazujících oborů
Články >> Komplexní řešení pro vysledovatelnost: Plně automatizované značení za rozumnou cenu od Brady
Chcete dostávat MM Průmyslové spektrum ZDARMA až do Vaší schránky? Více informací zde.

Komplexní řešení pro vysledovatelnost: Plně automatizované značení za rozumnou cenu od Brady

Přesvědčte se, jak praktická může být integrace automatizované identifikace PCB. Podívejte se na přehlednou infografiku od společnosti Brady!

KOMERČNÍ ČLÁNEK

Komplexní řešení pro snadnou vysledovatelnost od Brady dokáže připojit každou desku plošných spojů ve výrobě k Vašemu systému chytré továrny. Díky tomuto řešení dokážou desky generovat data a odesílat je do výrobního systému, do jiných strojů a produkčních cyklů nebo do dodavatelského řetězce v každém směru.

Etikety Brady

Základem jsou spolehlivé etikety Brady. Ty jsou navrženy pro automatickou aplikaci a zachování čitelnosti dvourozměrných a čárových kódů i v náročných průmyslových podmínkách výrobních linek. Skenery je tedy dokážou rychle přečíst v průběhu celého procesu.

•    Polyimidové etikety zůstanou přilepené a čitelné při teplotách až 300 °C i při působení běžných chemikálií ve výrobě a používání desek plošných spojů nebo během čištění
•    Štítky gravírovatelné laserem dokážou snést procesy výroby desek plošných spojů a zvyšují kontrast laserových značení
•    Krycí film je určen na ochranu desek během výrobního procesu, včetně pájení vlnou a pokovení metodou HAL. Lze jej bez potíží sundat.

Automatizační řešení

Plně automatizované řešení pro značení produktů a dílů umožňuje dohledat a analyzovat data z výroby bez zásahu lidské ruky. V závislosti na Vašich potřebách může společnost Brady nabídnout několik řešení automatizace:

•    Tiskový aplikační systém BSP61 - konzistentní řádový tisk, správné umístění a aplikaci
•    Podavač etiket ALF14 - automatizované podávání etiket a lze jej snadno implementovat kdekoli na výrobní lince
•    Tiskárna BradyPrinter i7100 - tisk trvanlivých a vysoce přesných etiket pro kritické velkoobjemové úkoly podnikové identifikace
•    Skenery - přenosné i integrované

Navštivte společnost Brady na výstavě MSV v Brně v hale C – stánek č. 21.Stáhněte si přehledný dokument a spoznejte řešení Brady pro vysledovatelnost!

BRADY Česká republika
www.brady.cz

Další články

Novinky z veletrhů a výstav
Automatizace, regulace
Převody/pohony/ložiska/spojky
Elektrotechnika a regulace
Pneumatické prvky/ kompresory
Renovace a údržba
Nekonvenční technologie
Obráběcí stroje a technologie
Technologie tváření, slévárenství

Komentáře

Nebyly nalezeny žádné příspěvky

Sledujte nás na sociálních sítích: