Odborně-vzdělávací a zpravodajský portál z oblasti strojírenství a navazujících oborů
Očima redakce >> Položení základního kamene nové budovy FANUC

Položení základního kamene nové budovy FANUC


23.10.2019

V pondělí 21. října byl na staveništi v areálu Nord Parku v Praze–Horních Počernicích symbolicky položen základní kámen nové budovy společnosti FANUC Czech. Za necelé dva roky se sem firma přestěhuje ze svého stávajícího sídla v pražské Libni. Nová budova pokryje veškeré potřeby společnosti v České republice. Budou zde umístěny kanceláře a skladové prostory, zákazníci ocení nadstandardní showroom či nové prostory školicí akademie. Dále se zde budou nacházet prostory pro zkušebny a dílny, kde se budou provádět retrofity starších strojů.

Základní kámen (resp. budoucí pamětní deska) na staveništi. V pozadí na banneru vizualizace nové budovy

Setkání před zahájením slavnostního aktu. Zleva: Shinichi Tanzawa, CEO FANUC Europe, zástupce developera, Tomáš Höfner, prokurista společnosti D&D Reality Nord, Thomas Kienle, Expert European Real Estate Projects, Marco Delaini, vice president FANUC Europe, Eastern Europe Manager a Petr Duchoslav,  Managing director FANUC Czech.

Ještě malá úprava dress code...

... a může následovat slavnostní poklepání na základní kámen. (Pro zvídavé: pamětní deska zůstala nepoškozena a kámen s chemickým složením H2O se posléze rozpustil do budoucích základů nové budovy).

Pan Shinichi Tanzawa, CEO FANUC Europe

Závěrečného fotografování se zúčastnili i všichni přítomní zaměstnanci FANUC Czech.

-Mk-

 

Komentáře

Nebyly nalezeny žádné příspěvky

Sledujte nás na sociálních sítích: