Odborně-vzdělávací a zpravodajský portál z oblasti strojírenství a navazujících oborů
Technické novinky >> MCAE uzavřela partnerství se Stratasys

MCAE uzavřela partnerství se Stratasys


16.09.2016

Společnost MCAE Systems koncem června ve Strahovském klášteře v Praze oficiálně podepsala smlouvu se Stratasys Direct Manufacturing a stala se tak devátým členem globální sítě partnerů, kteří po celém světě poskytují služby z oblasti 3D technologií.

V MCAE při této příležitosti vznikla nová divize MCAE Direct Manufacturing (MDM), která bude nabízet služby v oblasti industriálních aditivních technologií (3D tisk), 3D optické metrologie, rekonstrukce dat, CNC obrábění, vakuového lití, rychlé výroby skořepinových forem pro přesné lití či rychlé výroby kovových prototypových dílů.

Podpisem smlouvy se Stratasys Direct Manufacturing se MCAE Systems stala členem globální sítě partnerů, kteří po celém světě poskytují služby z oblasti 3D technologií.

„Uzavření tohoto partnerství nám pomůže rozšířit výrobu dílů pro rostoucí počet našich zákazníků nejen v České a Slovenské republice, ale v celé Evropě,“ uvedl Daniel Adam, jednatel společnosti MCAE Systems a ředitel divize MDM. „Díky členství v globální síti poskytovatelů aditivních výrobních služeb zprostředkujeme digitální továrnu budoucnosti českým i slovenským zákazníkům a nabídneme jim větší kapacitu, což snižuje náklady i dodací lhůty.“

Díky kombinaci zkušeností z oblasti prodeje technologií a komplexních řešení i z oblasti služeb dokáže MDM nyní zúročit své dlouholeté know-how a poskytnout zákazníkům nadstandardní služby s detailní znalostí jejich prostředí.

-Mk-

Zdroj: Tisková zpráva

Zpracováno redakcí MM Průmyslové spektrum Nomenklatura

Technologie zpracování pryže/ plastů
Nekonvenční technologie
CAD/CAM/CAE/CIM

Komentáře

Nebyly nalezeny žádné příspěvky

Sledujte nás na sociálních sítích: