Odborně-vzdělávací a zpravodajský portál z oblasti strojírenství a navazujících oborů
Technické novinky >> Mikov začal používat balíček G Suite od společnosti Google

Mikov začal používat balíček G Suite od společnosti Google


24.10.2017

Společnost Mikov začala využívat kancelářské řešení G Suite od firmy Google. Jedná se o další ze systémových změn, ke které došlo po spojení s firmou Conmetron.

Mikov se tak připojil k celé řadě společností, které G Suite využívají. V Česku mezi ně patří například výrobce nealkoholických nápojů Kofola nebo vydavatel inzertních novin Annonce.

„Podle mých zkušeností ve firmě Conmetron, kde jsme ho s úspěchem používali, je G Suite přínosem jak pro vnitropodnikovou komunikaci, tak i pro komunikaci se zákazníky a dodavateli,“ řekl ředitel Mikova Karel Ježek.

G Suite nabízí vedle cloudového úložiště souborů také kancelářské aplikace, emailového klienta Gmail a kalendář. Společnost Google balíček navrhla tak, že jeho využívání není závislé na konkrétním typu počítače nebo mobilního telefonu koncového uživatele.

„Výhody balíčku G Suite jsou samozřejmě spolehlivost, vynikající antispamový filtr pro poštu a také velmi příznivá cena za služby, které nabízí,“ dodal Karel Ježek.

Implementaci řešení G Suite, včetně proškolení zaměstnanců, pro Mikov provedl IT specialista Radek Andrš, se kterým firma Conmetron dlouhodobě spolupracuje .

Zdroj: Tisková zpráva Mikov.

Zpracováno redakcí
 Nomenklatura

Informační technologie/E-business

Komentáře

Nebyly nalezeny žádné příspěvky

Sledujte nás na sociálních sítích: