Témata
Reklama

Jedinečné setkání pro průmysl proběhne v Praze

Veletrh pro trh průmyslové automatizace se rok co rok těší velkému zájmu ze strany distributorů, integrátorů, specialistů na údržbu a inženýrů z celého světa. Jedno je zcela jisté, že pokud máte zájem o výměnu poznatků a navázání obchodních vztahů, nesmíte vynechat příští ročník veletrhu Anexpo. Tentokrát si rezervujte letenku do Prahy.

Anexpo je místem inovací a inspirace. Spojuje to, co je pro partnery pořadatele důležité, tedy typický networking a čas na méně formální rozhovory. (Zdroj: Automa Net)

Veletrh průmyslové automatizace se vloni konal v Římě, kde se jej zúčastnilo 74 podniků z 31 zemí. To je úctyhodné číslo, které ukazuje, jak celosvětově významná tato akce je. Účastníci přijeli do Itálie z celého světa. Jednalo se o druhý ročník veletrhu Anexpo a místa se vyprodala rychlým tempem, přičemž se v hotelu Mercure West Rome sešlo 165 lidí.

Organizátorům záleží na tom, aby si účastníci veletrhu mohli volně popovídat a lépe se poznat, proto je počet pozvánek omezen.

"Veletrh Anexpo byl bezvadně zorganizován a zahrnoval ty malé detaily, které z něj udělaly skutečně nezapomenutelnou událost. Účast na této akci byla naprostým potěšením, protože nám poskytla řadu produktivních setkání a umožnila nám posílit vztahy s ostatními distributory," konstatuje Stewart Park ze společnosti Nuova Elva Srl, který byl v Římě jedním z hostů.

Vedoucí pracovníci a možnosti spolupráce

Jedním z klíčových prvků, díky nimž jsou obchodní veletrhy tak úspěšné, je přítomnost osob s rozhodovací pravomocí z celého světa. Jsou to generální ředitelé, prezidenti, manažeři nákupu a prodeje, vedoucí údržby - ti, kteří ve firmách činí zásadní rozhodnutí, jsou na veletrhu Anexpo přítomni.

Organizátoři očekávají více než 300 delegátů ze 150 společností - včetně distributorů, systémových integrátorů, prodejců a partnerů podporujících obchodní společnosti. Připravena je nová výstavní plocha Distributor´s support Arena, která je připravena pro partnery podporující firmy z oblasti průmyslové automatizace.  Všichni jsou zváni - přepravci, výrobci dílů, dodavatelé softwaru, kurýrní služby, asociace, mediální partneři, časopisy.

Magická Praha už čeká

Praha je proslulá svými jedinečnými památkami, velkolepou evropskou atmosférou, kterou vždy lépe pocítíte na vlastní kůži. Proto se hotel, ve kterém se bude Anexpo 2024 konat, nachází v samém srdci české metropole. Je vynikající základnou pro návštěvu historického Starého Města s charakteristickými úzkými uličkami, Karlova mostu, plavbu po Vltavě nebo večer strávený ve starých pivovarech s vynikajícím a originálním jídlem a pitím.

Anexpo je místem inovací a inspirace. Spojujeme to, co je pro naše partnery důležité, tedy typický networking a čas na méně formální rozhovory. Čeká vás uvítací recepce a slavnostní večeře. Mezi rozhodujícími osobami je 80 % vedoucích pracovníků na úrovni C. Jako každý rok jsme připravili překvapení. Bude to torpédo, ale nemohu prozradit nic bližšího," říká Marcin Krzączkowski, Generální ředitel společnosti Automa.Net.

Reklama
Reklama
Reklama

Blízké a globální

Celkově je Anexpo místem, časem a lidmi z oblasti průmyslové automatizace, kteří sdílejí znalosti, novinky a chtějí navázat nové obchodní kontakty. Nemůžeme se dočkat, až vás pozveme k našim blízkým sousedům do České republiky a zapište si 17.-19. června 2024 do kalendáře.

Více informací o Anexpo 2024: www.anexpo.co

Odkaz pro rezervaci: https://www.anexpo.co/register

Kontaktní osoba pro rezervace: meeting@automa.net

Soutěžní řád: https://www.anexpo.co/prize-giveaway

__________________________________________________________________________________________________

Zdroj: Tisková informace Automa Net. Zpracováno redakcí.

Související články
Technologické trendy 2021 #6 Zero Trust

Transformace stávajících technologií a vznik nových je tak rozsáhlý a rychlý, že ten, kdo chce držet krok a sledovat veškeré změny, se stává v podstatě celoživotním lovcem nových objevů a poznání. Technologický pokrok jde ruku v ruce s růstem ekonomickým a v některých případech stojí za průlomovými změnami. Společnost Deloitte každoročně připravuje studii Deloitte Tech Trends. Nejinak tomu i letos. V pořadí již šestý trend se zabývá tzv. Zero Trust, tedy nulové důvěře, a to k čemukoliv. 

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Související články
Implementace inovací napříč obory

Tradiční způsoby práce se mění zejména kvůli stále většímu zapojení moderních technologií a inovačních řešení. Mnoho odvětví se v současnosti nachází na prahu nové éry – dokazují to i nejnovější průzkumy. Podle těch se v Česku chystá v dalších letech investovat do digitalizace 53 % firem a do inovací až 65 %, nejvíce těch průmyslových. Slibují si od toho nejen jejich další růst a udržení kroku s dobou, ale také zvýšení efektivity a produktivity ve spojení se snížením nákladů. Budoucnost českých firem tedy spočívá v inovacích, níže uvádíme několik z nich z různých oblastí podnikání, které se nebály využít příležitosti a nabízí zajímavá řešení.

Hannover Messe již příští týden

Od 30. května do 2. června 2022 se na hannoverském výstavišti představí 2 500 firem z přibližně 60 zemí se svými inovacemi pro firmy a energetické systémy budoucnosti. V rámci hlavního tématu Průmyslová transformace ukáží, jak mohou síťově propojené výrobní závody pracovat efektivněji a šetřit zdroje nebo jak lze udržitelně vyrábět a přenášet energii. 

Znal je již Napoleon a dá se s nimi i hnojit

Před více než dvěma staletími spatřil tento vynález světlo světa a dodnes hraje nezastupitelnou roli v naší každodennosti. Řeč je o bateriích. Jejich objevitelem je italský fyzik Alessandro Volta, na jehož počest slavíme 18. února, v den vynálezcových narozenin, Mezinárodní den baterií. Jaká tajemství se skrývají pod jejich tvrdou „slupkou“ a které interesantní příběhy jsou s vývojem baterií spojeny? 

Auto jako digitální platforma

Každý druhý vůz na evropských silnicích by v polovině příštího desetiletí mohl být autonomní. Studie společnosti Ericsson se zabývá tím, co všechno by takový systém zahrnoval, včetně infrastruktury podél silnic založené na konceptu IoT a neustálé vzájemné komunikace nejen mezi auty samotnými, ale s celým dopravním ekosystémem.

Druhý ročník expozice Digitální továrna 2.0

Na letošním brněnském strojírenském veletrhu, který by odsunut až na listopadový termín, budou návštěvníci moci podruhé shlédnout expozici Digitální továrna 2.0. Téma pro rok 2021 je technologická transformace české ekonomiky.  

Drony pro humanitární operace

Skupina MRS (Multi-Robot Systems) působící v rámci katedry kybernetiky Fakulty elektrotechnické (FEL) ČVUT v uplynulých týdnech na poušti ve Spojených arabských emirátech testovala let roje dronů. Pro realizaci skupinového letu se vědci inspirovali hejnem ptáků či plovoucích ryb. Drony by pak mohly být zapojeny do humanitárních operací vyhledávání a záchrany osob.  

Reklama
Předplatné MM

Dostáváte vydání MM Průmyslového spektra občasně zdarma na základě vaší registrace? Nejste ještě členem naší velké strojařské rodiny? Změňte to a staňte se naším stálým čtenářem. 

Proč jsme nejlepší?

  • Autoři článků jsou špičkoví praktici a akademici 
  • Vysoký podíl redakčního obsahu
  • Úzká provázanost printového a on-line obsahu ve špičkové platformě

a mnoho dalších benefitů.

... již 25 let zkušeností s odbornou novinařinou

      Předplatit