Odborně-vzdělávací a zpravodajský portál z oblasti strojírenství a navazujících oborů
Technické novinky >> Budoucnost průmyslové automatizace

Budoucnost průmyslové automatizace


15.12.2020

"Tento rok nás postavil před výzvy, se kterými „jsme se dosud nesetkali“, pronesl 16. listopadu Blake Moret, CEO a předseda představenstva společnosti Rockwell Automation, v úvodu virtuálního veletrhu Automation Fair At Home pořádaného Rockwell Automation z centrály této společnosti v Milwaukee.

Veletrh průmyslové automatizace Automation Fair se z každoročního velkého setkání na americké půdě proměnil ve virtuální akci, která se však co do počtu známých přednášejících i bohatého programu bohatě vyrovnal svým předcházejícím ročníkům. Tématem letošní konference bylo „Váš další krok“.


Ilustrační obrázek (Zdroj Rockwell)

Blake Moret se v další části své úvodní prezentace podělil o hlavní milníky letošního roku pro společnost Rockwell Automation a největší výzvy, které Rockwell do budoucna čekají. „Po celou dobu tohoto období změn jsme se stále drželi stejné strategie: přivést koncept Connected Enterprise k životu a využít k tomu našich 117 let zkušeností s řešením problémů zákazníků,“ prohlásil Moret.

Společnost Rockwell Automation například pomohla společnosti Roche ve výrobě sad pro testování na onemocnění Covid-19. „Pomocí MES systému PharmaSuite jsme pomohli světu zotavit se z nedostatku testovacích sad,“ vysvětlil Moret. Ve společnosti Johnson & Johnson Rockwell vytvořil prostřednictvím mobilních robotů bezpečné prostory ve výrobním provozu a tím zajistil dodržování fyzického odstupu.

Zdroj: Zpracováno redakcí podle tiskové zprávy agentury PRAMNomenklatura

Automatizace, regulace

Komentáře

Nebyly nalezeny žádné příspěvky

Sledujte nás na sociálních sítích: