Odborně-vzdělávací a zpravodajský portál z oblasti strojírenství a navazujících oborů
Technické novinky >> Obrábění DONE-IN-ONE

Obrábění DONE-IN-ONE


12.03.2019

INTEGREX j-200S, je vybaven druhým soustružnickým vřetenem a frézovacím vřetenem, je příkladem přístupu společnosti Mazak k obrábění DONE-IN-ONE.
 
j-200S je Více účelové obráběcí centrum, které nabízí velký průchod a vyjímečnou přesnost při obrábění složitých středně velkých obrobků, což je ideální pro širokou škálu aplikací od obecné subdodávky až po automobilový průmysl, letecký průmysl, stroje, stroje a formy, a lékařské náhrady.
 
INTEGREX je vybaven dvěma soustružnickými vřeteny a frézovacím vřetenem pro produktivní obrábění kompletních dílů v jednotlivých nastaveních. Konkrétně druhé vřeteno umožňuje stroji provádět nepřetržité obrábění, od prvního do druhého procesu, čímž zvyšuje využití stroje, snižuje čas nastavení a programovací čas a zvyšuje celkovou účinnost. Obě soustružnická vřetena mají otáčky vřetena 5 000 ot / min a řízenou C osu, zatímco frézovací vřeteno má otáčky 12 000 ot / min.


INTEGREX j-200S je vybaven druhým soustružnickým vřetenem a frézovacím vřetenem, které nabízí vynikající průchod a přesnost při obrábění složitých středních až velkých obrobků.
 
J-200S je kompaktní stroj s velkou velikostí obrobku díky zdvihu osy Y 200 mm a zdvihu osy X 450 mm, které poskytuje velký rozsah obrábění. Stroj navíc nabízí zásobník nástrojů umístěný v přední části stroje pro rychlé nastavení, automatickou výměnu nástrojů a kapacitu zásobníku nástrojů 20, 36 a 72 nástrojů pro výjimečnou všestrannost obrábění.
 
INTEGREX j-200S je řízen CNC systémem SmoothG pro velmi rychlé programování a a rychlé nastavení.
 
Zdroj: Tisková zpráva Yamazaki Mazak

Zpracováno redakcíNomenklatura

Obráběcí stroje a technologie

Komentáře

Nebyly nalezeny žádné příspěvky


Sledujte nás na sociálních sítích: