Odborně-vzdělávací a zpravodajský portál z oblasti strojírenství a navazujících oborů
Články >> Dráty, kabely a trubky opět v Düsseldorfu
Chcete dostávat MM Průmyslové spektrum ZDARMA až do Vaší schránky? Více informací zde.

Dráty, kabely a trubky opět v Düsseldorfu

V globální informační a komunikační platformu pro klíčové hráče z oboru drátů, kabelů a trubek se od 30. března do 3. dubna 2020 opět promění výstaviště v Düsseldorfu.

Na předních světových veletrzích wire 2020 a Tube 2020 se na ploše 115 000 m2 představí přibližně 2 600 vystavovatelů.

Nové možnosti prezentace poprvé nabídne vystavovatelům veletrhu Tube multifunkční Hala 1, která dokáže poskytnout prostor až pro 10 000 účastníků. Vystavovatelé si nyní mohou pro dokonalejší prezentaci svých produktů objednat ještě větší, živější a digitálně vybavené expozice. Další novinkou je skutečnost, že v nabídce veletrhu wire 2020 budou zahrnuty koncové produkty. Upevňovací prvky a technické pružiny se představí v halách 16 a 17.

Veletrh wire se v roce 2020 uskuteční v halách 9 až 12 a 14 až 17. Prezentovat bude stroje a zařízení na výrobu a zušlechťování drátů, nástroje a pomocné materiály pro technologie, materiály a technologie pro skleněná vlákna, speciální dráty a kabely nebo inovace z oblasti měřicí, řídicí, regulační a zkušební techniky.


Veletrh wire bude prezentovat mimo jiné též inovace z oblasti měřicí, řídicí, regulační a zkušební techniky.

Sklo i kabelové šachty

V hale 15 se dále představí stroje na svařování mříží, které jsou pro logistiku výstaviště náročnou výzvou: do kabelových šachet a kanálů je nutno natáhnout a propojit obzvláště silné kabely, které jsou schopny přenést napětí potřebné pro provoz těchto strojů.

V hale 13 představí čínští vystavovatelé řešení pro dráty a kabely, a to opět pod heslem meet China`s expertise.

V halách 16 a 17 se dále poprvé představí kompletní řetězec výroby pro spojovací prvky a pružiny. Vedle surových materiálů, strojů a zařízení budou prezentovány i koncové produkty jako kotvení, spoje a technické pružiny. Pro výrobce, obchodníky a nákupčí se veletrh wire Düsseldorf od roku 2020 stává novou informační a obchodní platformou.

Co nabídne Tube 2020?

Celý výrobní řetězec průmyslu trubek a rour – koncentrovaně a komplexně se představí v halách 1, 3, 4, 5, 6, 7.0 a 7a. Stroje a zařízení na výrobu, opracování a zpracování trubek a rour, surové materiály, trubky a příslušenství, použité stroje, technologické nástroje a pomůcky, měřicí, řídicí, regulační a zkušební technika – to vše patří k rozsáhlé nabídce veletrhu Tube. Součástí je i obchodování v oboru ropovodů a plynovodů, včetně technologií nalezišť, dále profily, stroje a také plastové trubky.

Výrobci trubek a rour, včetně příslušného obchodu mají dostatek prostoru, aby na velkých plochách předvedli své stroje, zařízení a produkty. V halách 5, 6 a 7a je doplní zpracovatelé trubek, a v hale 7.0 se pod heslem meet China`s expertise představí reprezentativní zástupci tohoto oboru z Číny.

(Vele)trhy budoucnosti

Během více než 30 let se veletrhy wire a Tube Düsseldorf vyvinuly v přední světové veletrhy svých oborů, a také v mezinárodním měřítku již existuje 11 satelitních akcí k tématům dráty, kabely a trubky. Ve svých regionech jsou předními oborovými veletrhy, poskytují domácímu průmyslu cenné impulzy a disponují velkým růstovým potenciálem. Satelitní veletrhy v Rusku, Brazílii, Číně, Thajsku, Indii a USA jsou již součástí portfolia veletrhů v oboru technologie výroby a lití kovů pořádaných společností Messe Düsseldorf.

Veletržní dvojice wire a Tube očekává v roce 2020 více než 70 000 návštěvníků z přibližně 130 zemí. Aktuální informace k oběma specializovaným veletrhům najdete na internetových portálech veletrhů.

Společnosti se zájmem o vystavování se mohou přihlašovat již od ledna.

Messe Düsseldorf

Petra Hartmann-Bresgen M.A. 

amis@medea.cz

Další články

Elektrotechnika a regulace
Hydraulika/ hydraulické prvky
Čerpadla/ armatury/ doprava tekutin
Informační technologie/E-business
Měření ve strojírenství
Novinky z veletrhů a výstav

Komentáře

Nebyly nalezeny žádné příspěvky

Sledujte nás na sociálních sítích: