Odborně-vzdělávací a zpravodajský portál z oblasti strojírenství a navazujících oborů
Články >> Kam oko nedohlédne…
Chcete dostávat MM Průmyslové spektrum ZDARMA až do Vaší schránky? Více informací zde.

Kam oko nedohlédne…

Inspekční kamery a boroskopy jsou určeny pro zkoumání obtížně přístupných míst. Široké uplatnění najdou v automobilovém a opravárenském průmyslu, stavebnictví nebo při kontrole potrubí a vedení. Tedy vždy, když potřebujeme nahlédnout do skrytých míst. Inspekční kamery využívají také složky záchranného integrovaného systému, speciální jednotky a silové složky.

KOMERČNÍ ČLÁNEK

V nabídce internetového obchodu Spyshop24.cz najdete inspekční kamery předních značek, jako jsou Coantec, GosCam, REI nebo SAS R&D ale také Laserliner a Flir Systems.

 
Široká nabídka inspekčních kamer a boroskopů z internetového obchodu SpyShop24.cz

„Inspekční kamery, nazývané také boroskopy, umožňují nahlédnout do skrytých a obtížně dostupných míst. Široké uplatnění najdou nejen například v automobilovém průmyslu a opravárenství, ale jsou často používány i silovými složkami nebo hasiči a záchranáři,“ vysvětluje Damian Teichert, marketingový manažer SpyShop24.cz pro Českou republiku, a dodává:V nabídce obchodu Spyshop24 najdete na dvě desítky inspekčních kamer pro široké spektrum použití. Od té nejjednodušší, USB EN-07 pro připojení k mobilnímu telefonu, až po profesionální Coantec M3-P s nočním viděním a WiFi přenosem obrazu.“
Mezi nabízenými boroskopy zaujme například Coantec M3-P s nočním viděním a přenosem obrazu prostřednictvím WiFi až na čtyři zařízení současně, inspekční kamera LeverFlex Laserline s dosahem až 30 metrů nebo profesionální inspekční kamera s optickými vlákny LED Ultimate Fiberscope od americké značky SAS R&D Services. Na opačném konci nabídky je jednoduchá kamera USB EN-07 pro přímé připojení k mobilnímu telefonu.

Více na www.spyshop24.cz

-------------------
Kontakt pro média
Filip Cvetler, +420 602 500 780
filip.cvetler@fcpr.cz


Firma SpyShop24  působí na trhu od roku 2007. Zaměřuje se na prodej detektivních nástrojů, které slouží ke sledování a ochraně proti sledování a také k získávání či ochraně informací nebo ochraně majetku. Cílem je zajistit zákazníkům vysokou kvalitu zařízení a profesionální poradenství. Odborně proškolený tým zaručuje individuální přístup, díky čemuž se SpyShop24  těší důvěře stále větší skupiny zákazníků.

Další články

Bezpečnost práce a požární ochrana
Automobilový průmysl
Metrologie/ kontrola jakosti

Komentáře

Nebyly nalezeny žádné příspěvky

Sledujte nás na sociálních sítích: