Odborně-vzdělávací a zpravodajský portál z oblasti strojírenství a navazujících oborů
Články >> Blíže zákazníkům s novou streamovací platformou
Chcete dostávat MM Průmyslové spektrum ZDARMA až do Vaší schránky? Více informací zde.

Blíže zákazníkům s novou streamovací platformou

Prima Industrie představila novou streamovací platformu Prima @ Home, jejímž cílem je nabídnout akce, dema, webináře, prezentace, kurzy a být blízko svým zákazníkům po celém světě.

Navzdory globální nepříznivé situaci se společnost Prima Industrie zavazuje, že bude vždy aktivní a blízko svým zákazníkům v souladu s bezpečnostními standardy na ochranu veřejnosti. Společnost, která je výrobcem v oblasti high-tech laserových systémů, systémů pro zpracování plechů a elektronických součástek pro průmyslové aplikace, spustila nový digitální kanál Prima @ Home – nástroj, který boří geografické hranice a bariéry v komunikaci skupiny.

Výsledkem procesu, který byl zahájen v posledních několika letech a který nabývá stále většího globálního rozměru, je Prima @ Home zaměřený na kompletní škálu služeb: od živých formátů, jako jsou události, dema, webináře, prezentace a školicí kurzy, až k živým videonahrávkám produktů skupiny, které jsou streamovány na vyžádání.


Kromě četných virtuálních prezentací produktů pro uživatele z celého světa, které již byly vytvořeny nebo jsou v plánu, hostila platforma také živá vysílání prvních dvou virtuálních dnů otevřených dveří určených pro globální publikum. (Zdroj: Prima Power)

Nový nástroj integrovaný s tradičními komunikačními kanály Prima Industrie je schopen prostřednictvím potenciálu sítě navázat přímé spojení s našimi technologickými centry v Itálii, Finsku, Číně a Spojených státech, což umožňuje předvést schopnosti našich strojů stávajícím a budoucím zákazníkům z celého světa a i navzdory omezením zajistit nepřetržitou a efektivní pomoc zákazníkům.

„Nyní jsme připraveni na nový postupný start, hledíme do budoucnosti s optimismem a energií a snažíme se být ještě rychlejší a inovativnější v zavádění moderních nástrojů a být vždy zákazníkům nablízku,“ řekl Ezio Basso, generální ředitel Prima Industrie, a dodal: „Prima @ Home je náš příspěvek k novému udržitelnému restartu. Prolomíme vzdálenosti a bariéry mezi našimi technologickými centry, abychom mohli zákazníky přivítat kdykoli a kdekoli.“

V praxi ověřeno a odzkoušeno

Už v květnu tohoto roku hostila tato nová platforma s velkým úspěchem živá vysílání prvních dvou naplánovaných akcí určených pro globální publikum, které se konaly dvakrát za den s cílem oslovit zákazníky po celém světě pokrytím různých časových pásem.

První akcí byl virtuální den otevřených dveří věnovaný výrobním linkám a skladovacím systémům, kde byl prostřednictvím živých mobilních záběrů předveden provoz strojů a linek umístěných v showroomu a následně předveden potenciál a všestrannost softwarových řešení. Druhou pak byl virtuální den otevřených dveří věnovaný hlavním řešením Prima Power a Prima Additive.

Skupina Prima Industrie se představila prostřednictvím celé škály svých produktů: od laserových systémů pro průmyslové aplikace přes stroje na zpracování plechů až po aditivní výrobu z kovu. Byla to celosvětová událost, na níž vedení Prima Industrie vysvětlilo inovace a technologickou odbornost skupiny.

Služba předvedení strojů je k dispozici

Nejnovější sekce Prima @ Home věnovaná ukázkám produktů Prima Industrie je nyní aktivní. Kdykoli se lze na ukázky potenciálu strojů a softwaru podívat. V této sekci je možné vybrat si stroj, který chcete vidět v akci – buď výběrem skupiny produktů, která vás zajímá, nebo můžete při hledání nejlepšího řešení pro vaše potřeby vyjít z oboru vaší činnosti.

S cílem nadále podporovat své zákazníky se společnost Prima Industrie zavazuje zajistit pokračování komerčních činností (zejména prostřednictvím videokonferenčních platforem) a servisní činnosti. Díky širokému mezinárodnímu pokrytí, které nabízí servisní síť ve více než 80 zemích, je společnost schopna zaručit efektivní zásahy v terénu, posuzované případ od případu s ohledem na bezpečnost všech zaměstnanců. Navíc má společnost širokou škálu vzdálených asistenčních služeb, telefonických i online, které již byly v průběhu let testovány – např. řešení Industry 4.0 pro maximalizaci efektivity výroby díky Big Data a inovativní IoT technologii a Augmented Reality.

Hana Sedloňová

https://www.primapower.com/cs/

Další články

Průmysl 4.0
Informační technologie/E-business
Technologie spojování/ dělení materiálů
Technologie tváření, slévárenství

Komentáře

Nebyly nalezeny žádné příspěvky

Sledujte nás na sociálních sítích: