Odborně-vzdělávací a zpravodajský portál z oblasti strojírenství a navazujících oborů
Články >> Položení základního kamene nové budovy FANUC
Chcete dostávat MM Průmyslové spektrum ZDARMA až do Vaší schránky? Více informací zde.

Položení základního kamene nové budovy FANUC

V pondělí 21. října byl na staveništi v areálu Nord Parku v Praze-Horních Počernicích symbolicky položen základní kámen nové budovy společnosti FANUC Czech. Za necelé dva roky se sem firma přestěhuje ze svého stávajícího sídla v pražské Libni.

Slavnostního aktu poklepání na základní kámen se zúčastnili Shinichi Tanzawa, CEO FANUC Europe, Marco Delaini, viceprezident FANUC Europe a Eastern Europe manager, Petr Duchoslav, managing director FANUC Czech, Thomas Kienle, expert European Real Estate Projects, a zástupce developera, Tomáš Höfner, prokurista společnosti D&D Reality Nord.

Nová budova pokryje veškeré potřeby společnosti v České republice. Budou zde umístěny kanceláře a skladové prostory, zákazníci ocení nadstandardní showroom či nové prostory školicí akademie. Dále se zde budou nacházet prostory pro zkušebny a dílny, kde se budou provádět retrofity strojů. Rozloha pozemku je 10 500 m2, přičemž zastavěná plocha bude zaujímat 3 300 m2. Nová budova, snadno dostupná z blízké dálnice, poskytne užitnou plochu 6 500 m2. Hodnota investice činí cca 20 mil. eur.
 


Vizualizace nové budovy. (Zdroj: FANUC)


Symbolické poklepání základního kamene. Zleva: M. Delaini, T. Höfner, S. Tanzawa, T. Kienle a P. Duchoslav. (Foto: Pavel Marek)

Další fotografie z akce si můžete prohlédnout zde.

 

Pavel Marek

pavel.marek@mmspektrum.com
 

Další články

Automatizace, regulace
Obráběcí stroje a technologie

Komentáře

Nebyly nalezeny žádné příspěvky

Sledujte nás na sociálních sítích: