Odborně-vzdělávací a zpravodajský portál z oblasti strojírenství a navazujících oborů
Očima redakce >> 1. reprezentační strojírenský ples

1. reprezentační strojírenský ples


05.03.2019

V pátek 1. února se velký sál Paláce Žofín v Praze zabarvil do elegantní strojírenské modré, a hosté tak mohli po červeném koberci a se sklenkou sektu vstupovat do těchto tradičních novorenesančních prostor a očekávat zahájení 1. reprezentačního strojírenského plesu. Myšlenka na jeho uspořádání vznikla vloni v říjnu na MSV v Brně a za nesporným úspěchem prvního ročníku stojí ohromné nasazení a profesionální práce Alexandry Moravcové, která nápad v tak krátkém čase realizovala.

Večer prvního únorového dne byl zaplněný hlavní sál pražského Žofína plný příjemné atmosféry, k níž velkou částí přispěl Světoznámý orchestr Václava Hybše v čele s Václavem Hybšem osobně. První tóny Straussova valčíku zaplnily taneční parket takřka bleskově. Od prvního okamžiku tak bylo jasné, že hosté se k tanci nenechají dlouho přemlouvat, a v průběhu večera se opravdu všichni skvěle bavili. Pro milovníky swingu, a nejen pro ně, bylo zcela jistě nezapomenutelným zážitkem vystoupení Jana Smigmátora, kterého v první části doprovodil samotný orchestr a v druhé jeho kvarteto.

Reprezentativní ples přivedl na Žofín hosty z celého strojírenského oboru i jejich přátele. Podívejte se ve fotogalerii na www.strojirenskyples.cz, že i strojaři dokáží opustit na chvíli svůj báječný svět strojů, obléci si black tie a protančit večer. Děkujeme všem partnerům plesu, bez nichž by akce nebyla možná, děkujeme všem, kteří náš první ples podpořili jednoduše tím, že přišli. Věříme, že se tak plesová sezona rozroste o další tradiční strojařskou událost – ples na Žofíně. Dovolte nám proto, abychom vás pozvali na 2. reprezentační strojírenský ples, který se bude konat 14. února 2020. Valentýnské datum na pozvánce naznačuje, že i strojaři mají srdce, a to nemusí být právě z kovu.

- EK -
 


Poznamenejte si prosím do svých diářů: 2. reprezentační strojírenský ples se bude konat na Svatého Valentýna 14. února 2020.

Sledujte www.strojirenskyples.cz.
 

Komentáře

Nebyly nalezeny žádné příspěvky

Sledujte nás na sociálních sítích: