Odborně-vzdělávací a zpravodajský portál z oblasti strojírenství a navazujících oborů
Očima redakce >> 30 let na trhu

30 let na trhu


11.09.2020

Předváděcí akcí pro zákazníky zakončila zkraje září společnost CNC Invest ve svém areálu oslavy 30 let působení na českém a slovenském trhu. Po krátkém uvítání hostů předal jednatel Vladimír Bláha slovo obchodně – technickému řediteli Martinu Novákovi, který přítomné seznámil s informacemi o novinkách sortimentu strojů. O začátku roku 2020 má společnost CNC Invest v nabídce celý sortiment japonských obráběcích strojů Citizen, Na dlouhotočné automaty pro výrobu rotačních součástí až do maximálního průměru tyče Ø 38 mm značky Cincom, nyní nově navazují stroje řady Miyano obrábějící větší průměry. Tyto vysoce výkonné automatické soustruhy s kluzným vedením a až třemi revolvery mají kalená, broušená a zaškrabávaná lůžka pro zvýšení tuhosti a přesnosti.

Na organizaci akce se spolupodílely společnosti Iscar ČR, Fanuc Czech a technology-support. Jejich zástupci také promluvili k přítomných hostům. Josef Klíma představil sortiment nástrojů Iscar. Vlastimil Staněk, jednatel společnosti technology-support, přítomné seznámil s NC programy pro CNC obráběcí stroje.

 
Jan Hlaváček ze společnosti Fanuc Czech promluvil o robotické obsluze CNC strojů a dalších automatizačních možnostech tohoto výrobce průmyslových robotů. Foto: Gabriela Jedličková

-gj-

Komentáře

Nebyly nalezeny žádné příspěvky

Sledujte nás na sociálních sítích: