Odborně-vzdělávací a zpravodajský portál z oblasti strojírenství a navazujících oborů
Očima redakce >> Česká samoobslužná nabíječka

Česká samoobslužná nabíječka


22.03.2019

Novou samoobslužnou dobíjecí stanici Deltower představila na brněnském mezinárodním veletrhu Amper společnost DEL. Jedná se o první čistě českou nabíječku pro firmy a domácnosti splňující nejnovější standardy.

Může být vybavená až třemi zásuvkami AC 22 kW Typ 2 a až šesti zásuvkami 230 V / 16 A. Konstrukce umožňuje vlastní nakonfigurování zásuvek na čelní i zadní stranu. Připojit ji lze do všech nadřazených back-end systémů pomocí OCPP 1.5/1.6. Vybavena může být bezkontaktním platebním terminálem, veřejným přístupovým bodem Wi-Fi a individuálním polepem. Robustní nerezová skříň je odolná proti vandalismu, nešetrnému zacházení a povětrnostním vlivům. Její obsluha je velmi intuitivní. Nabíječky je možné vzájemně propojit. Na základě sledování volné kapacity přípojky může být dynamicky rozdělována mezi jednu nebo více stanic ve stejném místě.

 
Vlevo vysokokapacitní „rychlonabíječka“ Vector na principu stejnosměrného proudu dokáže dobít baterie na více než 95 % jejich kapacity. Vpravo je nová samoobslužná dobíjecí stanice Deltower.


Nabíjecí stanice Deltower je vhodná do veřejného prostoru, na území měst i obcí nebo na parkovištích supermarketů a obchodních domů, kde umožní efektivní nabíjení všech elektrických osobních vozů, skútrů, kol i koloběžek. Foto: DEL.


Dobíjecí stanice Deltower na veletrhu Amper 2019.

-GJ-

Komentáře

Nebyly nalezeny žádné příspěvky

Sledujte nás na sociálních sítích: