Odborně-vzdělávací a zpravodajský portál z oblasti strojírenství a navazujících oborů
Očima redakce >> Hannover Messe 2012: Průmysl sází na udržitelnost

Hannover Messe 2012: Průmysl sází na udržitelnost


12.01.2012


Obr. Veletrh Hannover Messe 2012

Prostřednictvím zvýrazněného tématu, greentelligence” veletrh Hannover Messe 2012 postaví v roce 2012 do popředí zelené technologie jako oblast průmyslu, která prochází razantním rozvojem. Průmysl stojí před velkými úkoly: Produkty a procesy musí být udržitelné, ekologické a účinné, aby se mohly natrvalo uplatnit na světovém trhu. Veletrh Hannover Messe 2012, který se uskuteční 23. - 27. dubna, reaguje na tento trend a bude proto jedinečnou platformou pro prezentaci průmyslových řešení a inovací, udržitelného a podnikatelského chování před mezinárodním publikem. To platí pro všechna stěžejní témata nadcházející akce: automatizaci, energetiku, průmyslové subdodávky a služby, výzkum a vývoj.

Veletrh Hannover Messe 2012 je spojením osmi předních odborných veletrhů na jednom místě: Industrial Automation, Energy, MobiliTec, Digital Factory, Industrial Supply, CoilTechnica, IndustrialGreenTec a Research & Technology.

Premiéru bude mít na veletrhu IndustrialGreenTec. Nový přední odborný veletrh bude platformou pro všechny technologie určené pro ochranu životního prostředí v celém řetězci tvorby hodnot. Těžištěm IndustrialGreenTec je využívání odpadových materiálů a likvidace odpadu, technická opatření na ochranu vod a půdy a protihluková opatření, postupy ke snižování znečištění vzduchu, účinnosti materiálů a účinnosti zdrojů, služby od poradenství až po certifikaci.

Partnerskou zemí veletrhu Hannover Messe 2012 bude Čínská lidová republika. Příslušnou smlouvu podepsali v Berlíně v rámci německo-čínských vládních konzultací spolkový ministr hospodářství Dr. Philipp Rösler a čínský ministr průmyslu a informačních technologií, Miao Wie.

Video o veletrhu je možno shlédnout na www.youtube.com/watch

 

-db-

 

Komentáře

Nebyly nalezeny žádné příspěvky

Sledujte nás na sociálních sítích: