Odborně-vzdělávací a zpravodajský portál z oblasti strojírenství a navazujících oborů
Očima redakce >> Kärcher otevřel nové sídlo v ČR

Kärcher otevřel nové sídlo v ČR


30.11.2018

Na konci listopadu otevřela společnost Kärcher v Modleticích u Prahy své nové sídlo. V budově se nacházejí mimo administrativního zázemí společnosti i prodejní a skladovací plochy, servisní zázemí a školící centrum Kärcher Academy. V následujícím roce bude na prostranství před budovou zprovozněno moderní mycí centrum, ve kterém si budou moci zákazníci vyzkoušet inovativní mycí linku, samoobslužné mytí a vysávání.

Společnost v současnosti dokončuje internetový portál pro spotřebitele pod názvem myKärcher. Ten zajistí pohodlný servis s vyzvednutím zařízení u zákazníka, jeho opravou a následným dodáním k němu domů. Pro firemní zákazníky pak společnost rozšiřuje nabídku komplexního profesionálního řešení především pro zákazníky z řad průmyslových podniků. Těm Kärcher nabízí řešení na klíč. Od jednoduchého řešení, představovaného mobilním průmyslovým vysavačem až po komplexní odsávací řešení s pevnými potrubními rozvody.


Nové moderní sídlo společnosti o celkové ploše 3 640 m2, zahrnuje mimo jiné 440 m2 prodejní plochy Kärcher Center, 720 m2 servisního zázemí, 670 m2 skladovacích prostor a 330 m2 školícího centra Kärcher Academy.


Servisní  zázemí v nové budově zajistí opravy všech typů čistící techniky.


Prodejní plocha Kärcher centra

Česká pobočka, která letos slaví 25 let fungování v ČR a otevření nového sídla souvisí s výrazným růstem na českém trhu. Zároveň letos společnost od základu změnila systém distribuce zboží, což spolu s nově otevřeným logistickým centrem na Slovensku výrazně zrychlí dodávky a zlepší služby zákazníkům.

-gj-

Pro zvětšení klikněte na obrázek. Zdroj Kärcher.

Komentáře

Nebyly nalezeny žádné příspěvky

Sledujte nás na sociálních sítích: