Odborně-vzdělávací a zpravodajský portál z oblasti strojírenství a navazujících oborů
Očima redakce >> Metav digital 2021

Metav digital 2021


10.12.2020

Německá asociace výrobců obráběcích strojů VDW dnes na tiskové konferenci představila na premiérovém konceptu Digitální Metav zcela nový koncept veletrhů a zdůraznila, že se nejedná o náhradu, ale o užitečný doplněk.

Pokud v této obtížné době existuje jediná reálná věc, je to bezesporu bezmezná kreativita“ řekl Dr. Wilfried Schäfer, výkonný ředitel asociace VDW a pokračoval: „S ohledem maximální péče o naše vystavovatele, kteří potřebují s dostatečným předstihem plánovat své aktivity a s ohledem na zdraví všech zúčastněných, jsme se minulý týden rozhodli zrušit Metav 2021 jako face-to-face událost a nyní ji představujeme jako čistě digitální akci.“

Veletrh Metav digital se bude konat od 23. do 26. března 2021 a to ve třech pilířech konceptu. Prvním je „klasická“ virtuální výstava, druhým pak inteligentní Matchmaking a třetím jsou webové relace, které se již od června měsíčně konají.

Inteligentní Matchmaking byl na míru vyvinut vystavovatelům a návštěvníkům. Osobní profily lze použít k porovnávání zájmů, navazování kontaktů, sjednávání schůzek a výměně vizitek. Takzvané srovnávací skóre, procento, které popisuje korespondenci zájmů mezi dvěma profily, zajišťuje přesnou koordinaci v požadavcích a očekáváních.

Hybridní veletržní koncepty jsou podle VDW budoucností. „Podle našeho názoru Metav digital nabízí skvělé příležitosti na pozadí potřeb trhu a současně vychází vstříc mnoha společnostem, které nyní musí velmi pečlivě zvážit, jak mohou využít své marketingové rozpočty s největší výhodou,“ zdůraznil pan Schäfer a řekl, že model Metav digital bude plně integrován do hybridního konceptu veletrhu Metav 2022.

Roman Dvořák

Dr. Wilfried Schäfer, výkonný ředitel asociace VDW, prezentuje nový koncept veletrhů.

 

Komentáře

Nebyly nalezeny žádné příspěvky

Sledujte nás na sociálních sítích: