Odborně-vzdělávací a zpravodajský portál z oblasti strojírenství a navazujících oborů
Očima redakce >> Odborný seminář Nové trendy v obrábění

Odborný seminář Nové trendy v obrábění


15.06.2012

Obr. Trendy vývoje a konstrukce nástrojů Seco a strojů Mazak jednoznačně ukázaly, kam dnes směřuje svět obrábění – nejen k produktivitě procesu, ale také ke kvalitě a bezpečnosti celého systému obrábění.


Ve dnech 13. - 14. 6. 2012 firmy Seco Tools CZ, YMCE a technology – support uspořádaly odborný seminář na téma Nové trendy v obrábění. Společný přístup těchto firem slouží k dosažení maximální efektivity při využívání finančních prostředků investovaných do moderních strojů, nástrojů a SW.
Tyto firmy se na trhu svými produkty a službami doplňují.

Seco Tools jako komplexní dodavatel nástrojového řešení zde představil své nejmodernější výrobky na produktivních CNC strojích Mazak. Vývoj nástrojů pro obrábění jde dynamickým krokem dopředu a ve spojení s moderním obráběcím strojem a správnou strategií použití dávají výrobcům možnost vyrábět dílce ve velkých konkurenčních podmínkách.
Po oba dny měli návštěvníci semináře možnost vyslechnout přednášky směrované k novinkám ve výrobním programu Seco. Následovalo praktické představení nástrojů při obrábění, kterébyly nasazeny na aplikacích určených pro různé segmenty trhu.
Vlastimil Staněk z firmy technology-support k akci dodal: "Semináře, jako je tento, nám umožňují navzájem si při přípravě mezi pořádajícími firmami vyměnit informace z oboru třískového obrábění na CNC obráběcích strojích. Tento čas konzultací a hledání zajímavých témat pro vlastní seminář je vhodný k jejich prezentaci. Dvoudenní seminář a diskuse s jeho účastníky je vždy odměnou za vynaloženou práci při přípravě."
-DB-

Komentáře

Nebyly nalezeny žádné příspěvky

Sledujte nás na sociálních sítích: