Odborně-vzdělávací a zpravodajský portál z oblasti strojírenství a navazujících oborů
Očima redakce >> Splněné plány, nové stroje a digitální řešení

Splněné plány, nové stroje a digitální řešení


07.02.2018

Na každoročním meetingu společností Studer, Schaudt a Mikrosa ze skupiny United Grinding byly představeny nové strategie a doplňky, které dále budou zvyšovat konkurenceschopnost produktů těchto výrobců brusek na kulato.

Již tradičně se zahajovací řeči ujal generální ředitel společností Studer, Schaudt a Mikrosa Jens Bleher a začal velmi pozitivní zprávou: „V roce 2017 se nám podařilo překonat plán.“
Po propadu v roce 2016 se významně zvýšil počet objednávek a to zejména z prostředí automobilového průmyslu. Geograficky podle počtu zakázek zůstává západní Evropa (zejména pak Německo) nejvýznamnějším trhem pro výrobce brusek. Navýšení objednávek z automobilového průmyslu je zřejmě také důsledkem vyšumění aféry dieselových motorů.
 
Digitální řešení
Také společnosti Studer, Schaudt a Mikrosa přicházejí ve spolupráci s United Grinding Group s řešeními pro moderní výrobní procesy spojenými s požadavky Průmyslu 4.0. Jedná se zejména o tři hlavní produkty: Výrobní monitoring, vzdálený přístup a prediktivní údržba.


Více o těchto produktech se dočtete v tištěném vydání MM Průmyslového spektra č. 3 s datem expedice 7. 3. 2018.

Novinky roku 2018

Bývá zvykem, že společnost Studer během Motion meetingu představí novinky pro letošní rok, které budou také k vidění na všech světových veletrzích. Letos se skupina United Grinding zúčastní 27 veletrhů po celém světě a na veletrhu GrindTec, který se bude konat již 14. 3. 2018 v německém Augsburgu, by měla být poprvé představena nová řada brusek na kulato.
 

Zájemci jsou společností Studer vítáni na jejich stánku č. 7033 v hale 7.
 

-EB-

Komentáře

Nebyly nalezeny žádné příspěvky

Sledujte nás na sociálních sítích: