Odborně-vzdělávací a zpravodajský portál z oblasti strojírenství a navazujících oborů
Očima redakce >> Startuje SOLIDWORKS WORLD 2012

Startuje SOLIDWORKS WORLD 2012


12.02.2012

Je neděle 12. února a v okolí San Diego Convention Center je čilý ruch. Podle všudypřítomných log SolidWorks na oblečení, batozích a taškách přítomných je jasné, že další ročník výroční konference SolidWorks World je tu!

Letošní, v pořadí již čtrnácté, setkání uživatelů, prodejců, učitelů, novinářů, kteří svůj život zasvětili modelovacímu počítačovému softwaru SolidWorks, se přesně po čtyřech letech opět vrátilo do kalifornského San Diega. Ačkoli již od rána probíhají první setkání a pracovníci DS poskytují novinářům první rozhovory, celou akci dnes večer zahájí "Welcome recepce" v Pavilonu partnerů - přidruženém veletrhu partnerských a spolupracujících firem.

Co všechno ale přinese letošní ročník, na to si budeme muset počkat až do zítra, kdy celá akce začíná první oficiální General session a vystoupením hlavních představitelů Dassault Systemes a jejich hostů.

Stačí si jen přát, aby se konference nesla v tak příjemném duchu jako počasí, které v Sand Diegu panuje. Oproti mrazem sevřené České republice je zde příjemných +20°C.

-pr-

Komentáře

Nebyly nalezeny žádné příspěvky

Sledujte nás na sociálních sítích: