Odborně-vzdělávací a zpravodajský portál z oblasti strojírenství a navazujících oborů
Očima redakce >> Technology days 2019

Technology days 2019


08.03.2019

Konferenci odborníků specializovaných na štíhlou výrobu plechových dílů ze svitků (lisování, odvíjení, rovnání, podávání, ražení, klinčování, vysekávání, ohýbání), kde redakce MM Průmyslového spektra nechyběla, organizovala společnost Exinco, moderoval a překládal jednatel společnosti Josef Chromý.


Jednatel společnosti Exinco Josef Chromý se svou asistentkou Melissou Cipriani při zahájení konference.

Trojice konferencí ve třech různých městech v Čechách i na Slovensku byla organizátorem nazvána Technology Days 2019. Společnost Exinco zastupuje několik evropských špičkových výrobců technologií na zpracování plechů. Pět z nich přijelo v tomto týdnu své produkty představit lokálním výrobcům v Praze, v Prostějově a v Beladicích na Slovensku. Čtyři z pěti přítomných výrobců technologií pro zpracování plechových dílů firmy Zani, Muffato, Iron a Sangiacomo mají své sídlo v severní Itálii (některé již využily příležitosti se také prezentovat formou odborných článku v MM Průmyslovém spektru). Společnost Hürsan a její hydraulické lisy přiletěl z Turecka představit Mehmet Sari.


První prezentace se ujal pan Yarno Riva ze společnosti Zani. Posluchačům představil servolisy Zani.

Kompletní nabídka pro každého tvářeče

Navzdory tomu, že všechny čtyři italské společnosti pocházejí ze silného průmyslového regionu, jejich lisy si nekonkurují, ale naopak se doplňují. Umožňují provádět kompletní spektrum tvářecích operací a představují širokou škálu tvářecích technologií od servolisů, přes vysokorychlostní mechanické lisy a elektronické podavače po celé manipulační linky na zpracování plechových dílů ze svitků. Díky široké nabídce technologií na zpracování plechových dílů od několika milimetrů po výrobu celých karoserií uspokojí společnost Exinco každou poptávku z celé oblasti plošného tváření.


Na dvacet účastníků přijelo na konferenci do Prahy.

V rámci konference byly představovány jednotlivé stroje a jejich konfigurace, výrobní linky, ale také nadstavby ke strojům jako je vzdálená diagnostika, preventivní údržba, sběr dat, řízení či využívání inovativních technologií při vývoji strojů.

Nenechte si ujít!

Prezentované produkty od jednotlivých výrobců budou detailněji popsány v reportáži v tištěném vydání MM 4 s datem expedice 10.4. 2019.

-EB-
 

Komentáře

Nebyly nalezeny žádné příspěvky

Sledujte nás na sociálních sítích: