Odborně-vzdělávací a zpravodajský portál z oblasti strojírenství a navazujících oborů
Technické novinky >> Druhé depo Toyota Material Handling na Moravě

Druhé depo Toyota Material Handling na Moravě


08.08.2019

Výrazná aktivita společnosti Toyota Material Handling CZ je zaměřena na ještě silnější podporu moravského regionu přímo z jeho centra. Nabídka a služby poskytované v novém depu v Hranicích v okrese Přerov usnadní zákazníkům výběr a testování použité manipulační techniky, krátkodobé pronajmutí strojů nebo konzultace v oblasti bezpečnostních systémů, správy flotily nebo poprodejních služeb.

V rámci slavnostního otevření depa v květnu tohoto roku, na které byli pozvaní uživatelé manipulační techniky z Moravy i přilehlých českých okresů, si mohli návštěvníci prohlédnout celé depo a jeho vybavení, včetně nabízené flotily strojů. Jana Bobysudová, marketingová manažerka společnosti uvádí: "Otevření depa přilákalo desítky zájemců z řad zákazníků. Zaznamenali jsme ale i mnoho reakcí těch, kteří se z pracovních důvodů nemohli zúčastnit a nové prostory si chtěli prohlédnout. Věříme, že se nové depo a jeho nabídka dostane rychle do širšího povědomí uživatelů MT. Každý rok si zájemci o použitou techniku vyberou z nabídky Toyoty přes 500 použitých strojů a vyvolají přes 35 000 manipulací s vozíky v rámci krátkodobého pronájmu. Část těchto operací bude zejména pro moravské zákazníky nyní ještě snazší, rychlejší a aktuální nabídka dostupnější."


 
Z celkové momentální nabídky 1 300 strojů určených pro krátkodobý pronájem nebo k prodeji je v depu perfektně připravených 130 prověřených strojů.Oldřich Pančochář, Manažer oddělení Rental & Used, doplňuje: "Flotila zahrnuje nejen zástupce všech modelových řad skladové techniky i čelních vysokozdvižných vozíků, ale i li-onové vozíky, které jsou aktuálně velmi žádané. Jde o nejširší nabídku pronájemních vozíků a použité techniky v regionu. Zákazníci si mohou stroje prohlédnout, vyzkoušet a otestovat, porovnat a zkonzultovat jejich výbavu a mnoho dalšího. Disponujeme dostatečnými předváděcími prostory, například i pro předvedení větších čelních vozíků v akci či novou jednací místnost s moderními prezentačními technologiemi."Cesta k depu Toyoty v CTParku Hranice je přehledně a viditelně vyznačena směrovými tabulemi na příjezdových komunikacích. Přímo u haly E2 je dostatek místa na parkování i pro větší skupinu návštěvníků.

Zdroj: Tisková zpráva Toyota

Zpracováno redakcí.
 Nomenklatura

Logistika/ manipulační/ dopravní technika

Komentáře

Nebyly nalezeny žádné příspěvky

Sledujte nás na sociálních sítích: