Odborně-vzdělávací a zpravodajský portál z oblasti strojírenství a navazujících oborů
Technické novinky >> Linde Ještěrka Cup letos netradičně

Linde Ještěrka Cup letos netradičně


24.07.2020

I letos uspořádá Linde Material Handling Česká republika závod řidičů vysokozdvižných vozíků Linde Ještěrka Cup! Jen v trochu jiné podobě. Již třináctý ročník oblíbeného závodu se uskuteční z důvodu bezpečnostních opatření zčásti v on-line podobě. Společnost totiž chce svým věrným řidičům ještěrek připravit jejich závod i v současných neobvyklých podmínkách.


Soutěž letos proběhne formou on-line kvízu, finále již proběhne v pražské pobočce společnosti se skutečnými vozíky. (Zdroj: Linde Material Handling Česká republika)

Každoročně se na Linde Ještěrka Cup setkávají stovky řidičů a řidiček z celé republiky, aby prověřili a poměřili své „ještěrkářské" dovednosti. Letošní 13. ročník bude ale jiný. Z důvodu bezpečnostních opatření spojených se šířením koronaviru se společnost Linde Material Handling Česká republika rozhodla akci uspořádat v netradiční on-line podobě.

Závod bude probíhat ve dvou kolech. V tom prvním řidiči poměří své teoretické znalosti v tematickém on-line kvízu. Ti nejlepší pak budou pozváni do finálového kola, které proběhne přímo na pražské pobočce společnosti Linde Material Handling. Zde se závodníci utkají již v tradičních praktických disciplínách a se skutečnými vozíky. Věříme, že i tento jinak pojatý ročník bude pro řidiče atraktivní. Navíc pro ně stejně jako každý rok chystáme zajímavé soutěžní ceny," vysvětluje Martin Petřík, vedoucí oddělení marketingu Linde Material Handling Česká republika.

On-line soutěž odstartuje na začátku září. Řidiči se již nyní mohou k závodu zaregistrovat na webových stránkách společnosti Linde Material Handling ČR, kde se také dočtou pravidla a podmínky soutěže.

Zdroj: Zpracováno redakcí z tiskové zprávy společnosti.Nomenklatura

Logistika/ manipulační/ dopravní technika

Komentáře

Nebyly nalezeny žádné příspěvky

Sledujte nás na sociálních sítích: