Odborně-vzdělávací a zpravodajský portál z oblasti strojírenství a navazujících oborů
Technické novinky >> Přehledně a bezpečně. M2C nabízí bezkontaktní knihu návštěv objektů

Přehledně a bezpečně. M2C nabízí bezkontaktní knihu návštěv objektů


17.04.2020

Pro klienty, jejichž objekty vyžadují stálý dohled nad nově příchozími návštěvami, nabízí společnost M2C bezpečné a hygienické řešení, jímž je bezkontaktní evidence příchozích osob. Jde o digitální zařízení umožňující centralizovat veškerou komplexní evidenci na jednom místě. Tento způsob eliminuje předávání papírů, dokumentů a průkazů totožnosti, což je v současné době nejbezpečnější varianta, jak snížit riziko případné nákazy koronavirem.

Naše unikátní řešení bezkontaktní knihy návštěv využijí naši klienti všude tam, kde mají recepci či vrátnici a potřebují rychlý přehled evidence návštěv. Bezkontaktní návštěvní kniha je ideální k použití na všech typech objektů. Umožňuje získat přesnou evidenci lidí, kteří se momentálně pohybují na objektu, a špatná čitelnost dat z nepřehledných papírových záznamů už nebude problém,“ říká Filip Ryšavý, technický ředitel společnosti M2C.

Používání bezkontaktní knihy návštěv je snadné.  Po přečtení vstupních dokumentů na obrazovce zařízení návštěvník provede podpis na elektronickou podložku. Podpis se automaticky zobrazí na elektronickém dokumentu, s nímž byl návštěvník obeznámen. Skrze zařízení je také možné avizovat návštěvy dopředu a celý vstupní proces tak urychlit.

Komplexní zařízení pro evidenci návštěv umožňuje i přehledné dohledání jejich historie a tisk návštěvních lístků. Tyto informace jsou rovněž dohledatelné on-line. Mezi další výhody zařízení patří například prokazatelné proškolení všech osob vstupujících do objektu a také možnost vytvoření interní černé listiny nežádoucích osob. Další možností je napojení evidence návštěv do veřejné databáze Ministerstva vnitra ČR, která obsahuje hledané osoby, doklady, vozidla a podobně. Vše samozřejmě funguje v souladu s GDPR.

Hromadné měření teplot a důkladná hygiena

M2C rovněž nabízí sadu technologií, která zvládne hromadné měření teplot všech pohybujících se osob na objektu. V případě, že termo-kamery zachytí osobu se zvýšenou teplotou, spustí poplach. Dále v rámci preventivních opatření spojených se šířením koronaviru provádí M2C také plošné čistění povrchů a podlah na objektech klientů, kterým poskytuje úklidové služby. „Čistění se týká například výtahů, stolů, klik, toalet a počítačů. Používáme speciální virucidní dezinfekční prostředek, jehož účinek vydrží až 21 dní. Zároveň máme k dispozic přípravky k rozprašování a disponujeme dostatečným množstvím dezinfekčních gelů,“ říká Karel Kadlec, ředitele divize facility managementu M2C.

Zdroj: Zpracováno redakcí z tiskové zprávy.Nomenklatura

Informační technologie/E-business
Zajímavosti ve vědě a technice
Inovace

Komentáře

Nebyly nalezeny žádné příspěvky

Sledujte nás na sociálních sítích: